Hamile olmaktan şüpheleniyorum hamile olabilirmiyim?

SuleKaypak

Yeni Üye
Üye
Hamile olmaktan şüpheleniyorum hamile olabilirmiyim?
ilişkim 9 ocakta oldu. Tam bir birleşme olmadı sürtünmeliydi. Kanamam 14 ocakta olması gerekirken 2 gün gecimeli olarak 16 ocakta oldum. ilk gün kırmızı 1 tl boyutunda 2 damla geldi sonra çok az kahverengi ve pembemsi karışık oldu. 2. gün sabah pedi değiştirdim ve uzun yola çıktım. bu süre zaafında akşama kadar değiştirmedim. akşam değiştireceğim sıra pedin dolduğunu gördüm. kırmızı ve kahverengi karışımıydı. 3.günüm pedimin ortasını az az dolduracak şekilde kırmızı, kahverengi kanamam oldu ama yoğun değil. 4. gün yine çok az kırmızı geldi akşama doğru çook az kahverengi geldi 5. gün önce kahverengi geldi sonra kırmızı sonra tekrar kahverengi oldu ve kesildi daha sonrasında 6. gün peçeteyle silerken akıntıyla birlikte kahverengi geldi tüm gün boyunca sonra 7. gün normal akıntı geldi. implantasyon kanaması pedi dolduracak şekilde olur mu? ilişkiden 7 gün sonra beta 0.03 çıktı. İlişkiden 21 gün sonra idrar testi yaptım negatid çıktı. İlişkiden 35 ve 36 gün geçtikten sonra yine idrar testi yaptım negatif çıktı. İlişkiden 32 gün sonra bu ayki adet gecikmemden 2 gün sonra kan testi yaptım 1.2 çıktı. Adet gecikmemin 5. Günü tüm gün boyunca kahverengi leke geldi. Bugün ilişkiden 36 gün sonra sabah kahverengi geliyordu. Peçeteye silerken şimdi kırmızı da gelmişti. Sizce 4 gün gecikmeden sonra adet mi oluyorum. 5. Gün gün boyu kahvrrengi geldi bugün 6. Gün sabahı kırmızı da geldi. Gebelik şüphrsi var mı hala? Bugün ilk idrarla test yaptım negatifti. Kesin sonuç mu?

İmplantsayon kanması bir pedi doldurmaz. ilişkiden 21 gün sonra kanamanın başlangıcından 17 gün sonra bitiminden ise 10 gün sonra idrar testi yaptım negatif çıktı. kesin sonuç mu? Uygun zamanda yapılmış bir test regl de görülmüş kuşkulu ilişki için kesin sonuç denebilir, hamile değilsiniz.

Geri