1. birtutamanne

birtutamanne Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    31
    Ödül Puanları:
    0

hamileikte son aya kadar çalışma

Konu, 'Gebelik' kısmında birtutamanne tarafından paylaşıldı.

Doğum izni 32.hafta Doğum ödeneği
    Merhaba kızlar;
    doğum sonrasında bebeklerimizle daha çok zaman geçirmek için bir çok anne adayı 37 haftaya kadar çalışarak doğum izin günlerini doğumdan sonraya saklıyorlar
    Ben şahsen 32 haftamda izine çıktım çünkü artık zorlanıyordum çalışmakta
    pekı calısmakta olan yada çalışan arkadaslar siz neler yapıyorsunuz çok zor oluyormu bu süreç

2. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Benim de pztesi itibari ile 32 hafta olacak gebeliğim. Pztesi günü 5 hafta daha çalışabilir raporumu alacağım. Ben ilk doğumumda sın günüme kadar çalışıp çokta rahat bir doğum yapmıştım. Umarım bunda da öyle olur ;))

3. birtutamanne

birtutamanne Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    31
    Ödül Puanları:
    0
    insallah canım hersey gonlune gore olur 4 ayı bebegınle gecırdın yanı ne guzel
    ben zaten ıstıfa edıcektım oyuzden 32 de cıktım

hamileikte son aya kadar çalışma konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Son nefesine kadar vurustu!

Son nefesine kadar vurustu!

PKK'lı Teröristlerle Çıkan Çatışmada Şehit Düşen, Evli ve 1 Çocuk Babası 27 Yaşındaki Jandarma Komando Astsubay Onur Bakbak'ın Yaralıyken Saatlerce Çatıştığı Ortaya Çıktı. Şırnak’ın Silopi İlçesi’nin kırsal kesiminde PK’lı teröristlerle çıkan çatışmada şehit düşen, evli ve 1 çocuk babası 27 yaşındaki Jandarma Komando Astsubay Onur Bakbak’ın yaralıyken saatlerce çatıştığı ortaya çıktı....
  2. sonuna kadar okuyacaksınız eminim

sonuna kadar okuyacaksınız eminim

Belki biliyorsunuz , ama inanın o içimizdeki küçük kız yeniden uyanacak:) Bülent, avucunu açmis kendisine dogru elini uzatan adama ters ters bakti. Elli yaslarinda gösteren adam, görmeye alistigi hirpani kiyafetli dilencilere benzemiyordu. Üzerindeki giysiler eski fakat temizdi. Eli yüzü temiz ve saglikli görünüyordu.‘Sapa saglam adam gidip çalisacagina dileniyor, belki benden daha...
  3. son nefese kadar...

son nefese kadar...

bugün dadlum bitanemle 5. yılımıza girdik son nefese kadar birlikte olmamız dileğiyle... çok seviyorum seni herşeyim iyiki benimsin.... :asskim:
  4. İşçinin yasal çalışma süresi ne kadardır?

İşçinin yasal çalışma süresi ne kadardır?

işçinin yasal çalışma süresi,işçinin yasal çalışma süresi ne kadardır,işçinin çalışılmış sayılan günleri hangileridir,işçinin yasal çalışılmış günleri hangileridir,işçinin yasal çalışılmış sayılan günlerinin ücreti,işçinin hafta tatili yasal çalışılmış günündenmi sayılır,işçinin yasal çalışma süresi ücreti izin günleri hakkında bilgiler Çalışma süresi İş Yasasının 63. maddesinde...
  5. kürtaj kaçıncı aya kadar

kürtaj kaçıncı aya kadar

İyi akşamlar ben 13 haftalık hamileyim .Evli değilim ne yaptıysam bebeği düşüremedim .Kürtaj için araştırma yapıyorum en son kaçıncı aya kadar yapılabilir ?

Sayfayı Paylaş