1. esrakara

esrakara Forum Okuru

hamileler acaba hamilemiyim acil yardım edin:(:(:(

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında esrakara tarafından paylaşıldı.

merhaba arkadaşlar ben 4 aydır korunmuyorum.yarın adet olmam gerekiyor.son 1 haftadır belimin sol yan tarafına kramp şeklinde inceden ağrılar oluyor.sağ ve sol yumurtalıklarımda arada ağrı var.acaba hamilelik varmıdır bende yardımlarınıza ihtiyacım var.bunlar belirti sayılırmı.

hamileler acaba hamilemiyim acil yardım edin:(:(:( konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. acaba hamilemiyim yardım edin

acaba hamilemiyim yardım edin

selamlar ilk meaajım yumurtlamadan sonrakı gunlerde midemde yanma hıssettım.acı bı tat gelıyodu agzımı.sımdı gunum 1_2 gun gectı adet belırtılerı var ama cok yogun bel kalca gögüs bacak agrısı var ayrıca spralımı son adetten önce cıkardım hemen gebe kalınırmı
  2. hamilemiyim acil yardım .........

hamilemiyim acil yardım .........

ben 3 gün önce adet oldum anı leke geldı ben hemen majezık içtim ama adetım 3 gundur yok kesıldımı hamılemıyım bılemedım bugun test yaptırdım negatif cıktı 1.test en dgru sonucu ne zaman verırı 2.adetım keıldıgı ıcın hamıle degılsem ne zmana baslar teskkurler
  3. hamilemiyim acaba dün ilişki yaşadım da yardım edin

hamilemiyim acaba dün ilişki yaşadım da yardım edin

Merhaba arkadaşlar dun esmle ilişkiye girerken ilk defa karnimda ve kasiklarimda agri oldu.ilişkiden sonra yarim saat kadar devam etti.duş alirken bile zorlandim.bir yillik evliym ilk defa oldu.birde gecen ay ilk defa korunmadik.ama adet gunumden bir gün önceydi.hamile olabilir miyim.
  4. Regli gecikip hamile kalanlar yardım edin hamilemiyim acaba ?

Regli gecikip hamile kalanlar yardım edin hamilemiyim acaba ?

Reglim gecikti 7 gün ve bu süre zarfında göğüslerim çook hassaslaştı adet olacam hissi oldu hep ama olmadım entrresan bi şekilde dün test yaptım silik ama pozitif çıktı daha entresanı bugün kanamam oldu Ve damla falan deil adet dönemim kadar yoğunda deil ama kanamam oluyor kan testi yaptırdım sonucu yarın alacam kasıklarım müthiş ağrıyo ama ara ara sizce hamilemiyim?? Çok merak ediorım olma...
  5. Spiralimi çıkarttım acaba Hamilemiyim hamile kalmışmıyım lütfen yardım edin

Spiralimi çıkarttım acaba Hamilemiyim hamile kalmışmıyım lütfen yardım edin

Slm arkadaşlar aranıza yeni katıldım.. 16 yasinda bir kızım var bu ay hamile kalmak icin spiralimi cikarttirdim 4 eylülde reglimbasladi bitiminde düzenli olarak eşimle iliski yaşadık bugün evde test yaptım negatif cikti adetime 5 gün var ..midem 4 gündür çok bulanıyor hamilelik oluşmamış midir?

Sayfayı Paylaş