1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

hamileler ananas yiyebilir mi

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

kızlar hamişim ve ananas tütebilirmi yim, hamileler gebeler ananas yiyebilir mi bununla ilgili bir bilginiz var mı

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Sayın misafirimiz,
    Ananasın faydaları saymakla bitmez ve evet hamileler günde 1 dilim ananas tüketebilirler :)

hamileler ananas yiyebilir mi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. yiyebilir misiniz...????

yiyebilir misiniz...????

:hmm::hmm::hmm::hmm::hmm:
  2. Hamileler grip aşısı yaptırabilir mi?

Hamileler grip aşısı yaptırabilir mi?

hamilelikte grip aşısı yapılırmı İçinde bulunduğumuz aylar hastalık mevsimi ve özellikle çocuklar hamileler ve kronik rahatsızlığı olanlar daha çok tehdit altında. Bir grip aşısıdır gidiyorken kafalarda şu soru işareti oluşuyor acaba tehdit altında bulunan anne adayları olan hamilelirin grip aşısı yaptırmalarında herhangi bir sakınca varmı uzmanlardan derlediğimiz bilgileri sizlere...
  3. Hamileler güneşlenebilir mi?

Hamileler güneşlenebilir mi?

güneş ışınlarının zaraları güneş kremleri Selam kızlar yaz geldı ve hamıle annelerinde yüzyeme ve güneşlenmeye ihtiyacı var değilmi uzmanlar güneşin dik geldiği 11ile 15 saatleri arasında güneşlenilmemisini önermişler güneşin zararlı ışınlarından korunmak gerekli özellikle hamileliğin son 3 ayında en fazla 10 dk güneşlenmeleri öneriliyor yoksa deride leke kalma gibi durumlar görünüyormuş...
  4. Emziren Anneler Aci Yiyebilir Mi?

Emziren Anneler Aci Yiyebilir Mi?

emziren anneler acı yiyebilir mi, bebek emziren kadın biber yiyebilir mi, acı biber yersem sütüme geçer mi,acı yersem sütüm acı olurmu,acı yersem sütüm bebeğime zarar verirmiiemzirme döneminde acı yeme hakkında bilgiler Emziren annelerin günlük kalori alım miktarı, normal süreçten iki kattan daha fazla olması sebebiyle, belirli besin gruplarını sıklıkla tüketmeleri gerektiği bir süreç...
  5. Hamiş miyim

Hamiş miyim

Merhbaa arkadaşlar ben yeni katıldım Aranıza adet günüm ıkı gun gecıktı ve bır hafta önce kasıklarımda Ağrı oluyor ve geçiyor akıntım da var klomen kullandım bu ay acaba hamiş miyim hiç böyle Ağrı yaşamamıştım bunları yaşayıp hamile kalan var mı bana yardımcı olursanız çok sevinirim

Sayfayı Paylaş