1. pink angel

pink angel Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

hamileler buraya :)

Konu, 'Gebelik' kısmında pink angel tarafından paylaşıldı.

hamileler buraya buraya hamileler Arkadaşlar BENDE HAMİLEYİM :26: hamile olduğumu ewde yaptığım testle öğrendim. daha doktora gitmedik. hiç bi belirti yok desem yeri var iştahım gayet iyi :) maşşallah diyeyim değişmesin :dil: ama bu hafta içi gitmeyi düşünüyorum. internetten hesapladığıma göre bugün 6. haftaya girdik :) Allah ım inşallah herkese hayırlı hamilelikler ve ewlatlar nasip eder. Anne ve anne adayları sizlerin görüşlerinizi de bekliyorum. Eminim görüşleriniz bize yardımcı olacaktır. arkadaşlar bebişlerimizi beraber bekliyelim.

hamileler buraya :) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Çalışan hamileler

Çalışan hamileler

çalışan hamileler çalışan hamileler nasıl beslenmeli Hem çalışıyor, hem de bebek bekliyorsanız, çok dikkatli olmanız gerek... Çünkü uzmanlar, hamile kadınların çalışmasının kan basıncının yükselebileceğini belirtiyor. Kan basıncının yükselmesi anne ve çocuğun hayatlarını tehlikeye atabilecek dereceye ulaşabiliyor. ÜNİVERSİTE ARAŞTIRMASI İrlanda Cork Üniversitesi doktorları tarafından 1000...
  2. Hamilelerin dikkatine!

Hamilelerin dikkatine!

hamilelerin bilmesi gerekenler, dikkat etmesi gerekenler ve dahası burada arkadaşlar. Hamiş Melek'lerimize özel hamilelik süresince, sağlık ve rahatlıık adına bilinmesi gereken bilgileri sunuyoruz arkadaşlar. Özenli Giyinin: Gündüz ve gece arasındaki sıcaklık farkı üst solunum yolları enfeksiyonlarına yol açmaktadır.Bu hastalık hamile kadınlarda zatürreye kadar ilerleyebilir.Bu durum hem...
  3. hamileler acaba hamilemiyim acil yardım edin:(:(:(

hamileler acaba hamilemiyim acil yardım edin:(:(:(

merhaba arkadaşlar ben 4 aydır korunmuyorum.yarın adet olmam gerekiyor.son 1 haftadır belimin sol yan tarafına kramp şeklinde inceden ağrılar oluyor.sağ ve sol yumurtalıklarımda arada ağrı var.acaba hamilelik varmıdır bende yardımlarınıza ihtiyacım var.bunlar belirti sayılırmı.
  4. Acaba hamilemiyim? hamilelik nasıl anlaşılır burada meleklerim

Acaba hamilemiyim? hamilelik nasıl anlaşılır burada meleklerim

Bazı belirti ve bulgular size bu sorunun cevabının "evet" olma ihtimalinin yüksek olduğunu gösterir. Bunlar: · Beklenen adetin başlamaması · Görülen adetin niteliklerinin normalden farklı olması (miktarın, adet görme zamanının, beraberinde oluşan belirtilerin, öncesinde oluşan belirtilerin farklı olması) · Memelerde dolgunluk, hassasiyet, memeucunda...
  5. Hamilelik Belirtileri Nelerdir Hakkında Bilgi Bilinen Bilinmeyenler Burada Meleklerim

Hamilelik Belirtileri Nelerdir Hakkında Bilgi Bilinen Bilinmeyenler Burada Meleklerim

Hamilelik Belirtileri Nelerdir Hakkında Bilgi- Kadınların hayatı boyunca kafalarını kurcalayan sorulardan sadece biridir hamile miyim? hamile olduğumu nasıl anlarım? gibi sorular. Biz de detaylı bir şekilde bu sorulara yanıt aramaya çalışacağız meleklerim. Her anne olmak isteyen anne adayı hamileliğini ilk kendisinin öğrenmesini ister. Bunu da adeti henüz gelmediği için daha öncesinden...

Sayfayı Paylaş