Etiketler:
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

hamileler diş çektirebilirlermi?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Selamlar. 2 aylık hamileyim. Dişlerimde problem var çok ağrıyor ancak ben bebeğe bişey olur diye dişçiye gitmiyorum.Acaba doğrumu yaptığım?Ama 9 ayda bu ağrı çekilir mi bilmiyorum :S

2. ÖzGüL

ÖzGüL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    600
    Ödül Puanları:
    193
    doktorunla görüş çünkü benım 1 adet çürük dişim vardı doktorum bana sakın ihmal etme gebe kalmadan hallet dedi demekki var heralde bi yan etkisi.

hamileler diş çektirebilirlermi? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Dişler

Dişler

Dişler sindirim sisteminin başında besinlerin ufalanıp parçalanmasına, koparılmasına yardım eder. kendini çevreleyen destek dokuları korur ve gelişmelerini sağlar. konuşmayı ve seslerin doğru bir şekilde çıkmasını sağlarlar. estetik olarak yüzle bir bütünlük içindedir. Dişlerin Görevlerine Göre Farklı Yapıları Vardır; 1- Kesici Dişler Alt ve üst çenedeki ön dişler “Kesici Diş” olarak...
  2. Diş Fırçaları...

Diş Fırçaları...

DİŞ FIRÇALARININ PLAK UZAKLAŞTIRMA ETKİLERİ KLİNİK YÖNTEMLERLE DEVAMLI OLARAK ARAŞTIRILMAKTADIR.BU ÇALIŞMALARIN SONUÇLARINA GÖRE DİŞ FIRÇALARI DA DEVAMLI OLARAK MODİFİYE EDİLMEKTEDİR. Mikrobiyal dental plak (bakteri plağı,plak) uzaklaştırılması ve birikiminin önlenmesi dişhekimliği pratiğinin anahtar girişimlerinden birisidir. Diş eti iltihabı (gingivitis) olan olgularda, plak...
  3. Diş buğdayı - diş hediği

Diş buğdayı - diş hediği

DİŞ BUĞDAYI soframızdan sonra size ilk olarak DİŞ HEDİĞİ'nin tarifini vereceğimi söylemiştim...Sözümü tutuyorum... Ne kadar güzel adetlerimiz var değilmi???Bizi birleştiren bağlayan birbirinden güzel adetler...Bir çoğu dini vecibeler,bazıları ananeler...Hepsi birbirinden güzel örfümüz... Bebek doğunca kulağına Ezanla isim okuma,yarı kırkını yapma,kırk uçurma,kırk mevlidi okutma...Derken...
  4. sevgilim hamilemi

sevgilim hamilemi

Kiz arkadaşımla sürtünme yoluyla ilişkiye girdik zevk suyu geldi ama tam anlamında girme olmadı icine bosalmada yok sildik tabi yinede gitmediyse kızlıkta bozulma yok 13 gün gecikme var sizce hamilemidir
  5. hamilemiyim degilmiyim

hamilemiyim degilmiyim

Benim reglim bittigi gün eşim ile birlikte olduk normalde korunuyirduk ama esim bu sefer korunamadı ve ertesi gun de mide bulantım oldu normalde tatlı şekerli seyler yemem sevmem ama canim hep tali seyler istiyor ve hafif basim dönuyor hamilemiyim yoksa sadece kucuk bir tansiyon problemimi sizce ?

Sayfayı Paylaş