1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

hamileler diş çektirebilirlermi?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Selamlar. 2 aylık hamileyim. Dişlerimde problem var çok ağrıyor ancak ben bebeğe bişey olur diye dişçiye gitmiyorum.Acaba doğrumu yaptığım?Ama 9 ayda bu ağrı çekilir mi bilmiyorum :S

2. ÖzGüL

ÖzGüL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    599
    Ödül Puanları:
    193
    doktorunla görüş çünkü benım 1 adet çürük dişim vardı doktorum bana sakın ihmal etme gebe kalmadan hallet dedi demekki var heralde bi yan etkisi.

hamileler diş çektirebilirlermi? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Dişler

Dişler

Dişler sindirim sisteminin başında besinlerin ufalanıp parçalanmasına, koparılmasına yardım eder. kendini çevreleyen destek dokuları korur ve gelişmelerini sağlar. konuşmayı ve seslerin doğru bir şekilde çıkmasını sağlarlar. estetik olarak yüzle bir bütünlük içindedir. Dişlerin Görevlerine Göre Farklı Yapıları Vardır; 1- Kesici Dişler Alt ve üst çenedeki ön dişler “Kesici Diş” olarak...
  2. Çalışan hamileler

Çalışan hamileler

çalışan hamileler çalışan hamileler nasıl beslenmeli Hem çalışıyor, hem de bebek bekliyorsanız, çok dikkatli olmanız gerek... Çünkü uzmanlar, hamile kadınların çalışmasının kan basıncının yükselebileceğini belirtiyor. Kan basıncının yükselmesi anne ve çocuğun hayatlarını tehlikeye atabilecek dereceye ulaşabiliyor. ÜNİVERSİTE ARAŞTIRMASI İrlanda Cork Üniversitesi doktorları tarafından 1000...
  3. diş beyazlatma.....

diş beyazlatma.....

çilekle diş beyazlatma diş beyazlatanlar Diş beyazlatan ve bu konuda doktor önerebilecek meleklerin tavsiyelerini bekliorum...... :)
  4. hamileler buraya :)

hamileler buraya :)

hamileler buraya buraya hamileler Arkadaşlar BENDE HAMİLEYİM :26: hamile olduğumu ewde yaptığım testle öğrendim. daha doktora gitmedik. hiç bi belirti yok desem yeri var iştahım gayet iyi :) maşşallah diyeyim değişmesin :dil: ama bu hafta içi gitmeyi düşünüyorum. internetten hesapladığıma göre bugün 6. haftaya girdik :) Allah ım inşallah herkese hayırlı hamilelikler ve ewlatlar nasip eder....
  5. Diş buğdayı - diş hediği

Diş buğdayı - diş hediği

DİŞ BUĞDAYI soframızdan sonra size ilk olarak DİŞ HEDİĞİ'nin tarifini vereceğimi söylemiştim...Sözümü tutuyorum... Ne kadar güzel adetlerimiz var değilmi???Bizi birleştiren bağlayan birbirinden güzel adetler...Bir çoğu dini vecibeler,bazıları ananeler...Hepsi birbirinden güzel örfümüz... Bebek doğunca kulağına Ezanla isim okuma,yarı kırkını yapma,kırk uçurma,kırk mevlidi okutma...Derken...

Sayfayı Paylaş