1. birtutamanne

birtutamanne Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    31
    Ödül Puanları:
    0

Hamileler güneşlenebilir mi?

Konu, 'Gebelik' kısmında birtutamanne tarafından paylaşıldı.

güneş ışınlarının zaraları güneş kremleri

Selam kızlar
    yaz geldı ve hamıle annelerinde yüzyeme ve güneşlenmeye ihtiyacı var değilmi
    uzmanlar güneşin dik geldiği 11ile 15 saatleri arasında güneşlenilmemisini önermişler
    güneşin zararlı ışınlarından korunmak gerekli
    özellikle hamileliğin son 3 ayında en fazla 10 dk güneşlenmeleri öneriliyor yoksa deride leke kalma gibi durumlar görünüyormuş
    ayrıca biliyorsunuz tansiyonlarında çok hassas olduğu bu dönemde sıcaklar çok daha fazla etkileyebilir

Hamileler güneşlenebilir mi? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hamileler grip aşısı yaptırabilir mi?

Hamileler grip aşısı yaptırabilir mi?

hamilelikte grip aşısı yapılırmı İçinde bulunduğumuz aylar hastalık mevsimi ve özellikle çocuklar hamileler ve kronik rahatsızlığı olanlar daha çok tehdit altında. Bir grip aşısıdır gidiyorken kafalarda şu soru işareti oluşuyor acaba tehdit altında bulunan anne adayları olan hamilelirin grip aşısı yaptırmalarında herhangi bir sakınca varmı uzmanlardan derlediğimiz bilgileri sizlere...
  2. hamileler ananas yiyebilir mi

hamileler ananas yiyebilir mi

kızlar hamişim ve ananas tütebilirmi yim, hamileler gebeler ananas yiyebilir mi bununla ilgili bir bilginiz var mı
  3. Mevsim Değişikliği Hamileleri Etkiler mi ?

Mevsim Değişikliği Hamileleri Etkiler mi ?

mevsim değişikliğinin etkileri mevsim değişiklikleri Mevsim değişikliği hemen herkesi etkileyen bir durum melekler :) Halsizlik, yorgunluk hissi başlıca belirtileri. Peki herkesin etkilendiği bu durum gebeleri nasıl etkiler acaba ? Elbette ki onlar daha çok etkileniyor. Bu yazımızda mevsim değişiklikleri hamileleri nasıl etkiler sorusunun cevabını arayacağız :) Mevsim değişikliklerinden...
  4. Hamileler Selülit Kremi Kullanabilir Mi ?

Hamileler Selülit Kremi Kullanabilir Mi ?

gebelikte selülit kremi kullanılırmı,gebelikte selülüt kremi kullanmak sakıncalımı,gebelikte selülitler nasıl geçer,gebelikte selülit tedavisi hakkında bilgiler Tavsiye edilen bir cilt doktorunun önerisi ile doğal bazlı kremler, yosun tedavisi ve masajdır. Fakat tüm bu tedavi yöntemleri cidiye uzmanı tarafından planlanmalıdır. Günümüzde selülit problemi olan birçok kişi bu sorundan...
  5. Hamiş miyim

Hamiş miyim

Merhbaa arkadaşlar ben yeni katıldım Aranıza adet günüm ıkı gun gecıktı ve bır hafta önce kasıklarımda Ağrı oluyor ve geçiyor akıntım da var klomen kullandım bu ay acaba hamiş miyim hiç böyle Ağrı yaşamamıştım bunları yaşayıp hamile kalan var mı bana yardımcı olursanız çok sevinirim

Sayfayı Paylaş