Etiketler:
  1. guzmelegi

guzmelegi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    156
    Ödül Puanları:
    43

hamileler nasil hamile kaldiniz tecrubeleriniz

Konu, 'İlk Merhaba' kısmında guzmelegi tarafından paylaşıldı.

:hamis bnde hamis kalmak istiyorum nasil hamile kaldiniz kurler ,tup bebek,asilama v.b lutfen yardim

2. guzmelegi

guzmelegi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    156
    Ödül Puanları:
    43
    kimse cvb vrmyr mu yaaa :asigim:

3. *BEYZA*

*BEYZA* Administrator Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.405
    Ödül Puanları:
    113
  4. seyda87

seyda87 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    merhaba güzmeleği ben 6 haftalık hamileyim. sana tavsiyem yumurtlama gününü hesaplayıp o günlerde çocuk çalışmalarını artırman :)) gerçi annelerimize göre bir kadının regli dönemi biter bitmez rahim çocuk beklermiş derler. en iyisi sen bir regli döneminden diğerine kadar çalışmalara devam et ama kesinlikle stres yapma.

hamileler nasil hamile kaldiniz tecrubeleriniz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Çalışan hamileler

Çalışan hamileler

çalışan hamileler çalışan hamileler nasıl beslenmeli Hem çalışıyor, hem de bebek bekliyorsanız, çok dikkatli olmanız gerek... Çünkü uzmanlar, hamile kadınların çalışmasının kan basıncının yükselebileceğini belirtiyor. Kan basıncının yükselmesi anne ve çocuğun hayatlarını tehlikeye atabilecek dereceye ulaşabiliyor. ÜNİVERSİTE ARAŞTIRMASI İrlanda Cork Üniversitesi doktorları tarafından 1000...
  2. Hamilelik boyunca nasil beslenilmeli

Hamilelik boyunca nasil beslenilmeli

hamileyim yumurta yiyemiyorum Herkes baska seyler söylüyor, bu konuda kesin bir bilgim yok acikcasi, en az iki günde bir yumurta yiyorum, günde iki bardak süt, 2 günde bir kirmizi et, balik yiyemiyorum ne yazikki :S bol meyve sebze yogurt..... siz nasil besleniyorsunuz arkadaslar?
  3. Hamilelerin dikkatine!

Hamilelerin dikkatine!

hamilelerin bilmesi gerekenler, dikkat etmesi gerekenler ve dahası burada arkadaşlar. Hamiş Melek'lerimize özel hamilelik süresince, sağlık ve rahatlıık adına bilinmesi gereken bilgileri sunuyoruz arkadaşlar. Özenli Giyinin: Gündüz ve gece arasındaki sıcaklık farkı üst solunum yolları enfeksiyonlarına yol açmaktadır.Bu hastalık hamile kadınlarda zatürreye kadar ilerleyebilir.Bu durum hem...
  4. Hamileyim ,hamilesin ,hamileler :)

Hamileyim ,hamilesin ,hamileler :)

Hamileiyim Hamile olmak Hamile kalmadan önce hiç hamile olan insanlar dikkatimi çekmezdi şimdi nerde bir hamile olsa yüz metre öteden tanıyorum ve hemen ilgimi çekiyor nekadar çok hamile varmış yahuuu :hamileyim:
  5. Hamile olmaktan korkuyorum hamilemiyim ?

Hamile olmaktan korkuyorum hamilemiyim ?

Sevgilimle 2 ay once bi yakinlasmamiz oldu ama iliskiye girmedik cinsel organi vajinamin girisinde durdu ama erkek arkadasimdan hic bir akinti temas etmedi her midem bulantimda hamile olmaktan korkuyorum sizce hamilemiyim boyle bir durum olabilir mi ?

Sayfayı Paylaş