Hamileler parol içebilir mi zararı olur mu?

H

Hamilebayaan

Forum Okuru
Hamileler parol içebilir mi zararı olur mu?

Hamileler parol içebilirmi melek kadınlar kulübü hamile parol içebilirmi forum'da.​

Arkadaşlar hamileliğimin ilk 3 ayı içerisindeyim ve baş ağrım çok oluyor hamilelik belirtisi midir bilemiyorum ama başım neden bu kadar ağrıyor bilemiyorum. Hamileler parol içebilirmi zararsız olduğunu duymuştum acaba parol alsam nasıl olur ne düşünüyorsunuz siz? Doktora sormam gerekir mi parol almadan önce acayip baş ağrım var ve beni rahatsız ediyor.

images (10).jpeg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Merhabalar
Hamile anne adayları ebeğine zarar geleceğini düşünerek ilaç almaya çekinirler aslında bu çok doğru bir davranış doktorunuza sormadan kesinlikle herhangi bir ilacı kendi başınıza almayın. Parol aslında zararsız ve hamilelerin bile kullanacağına bir ilaç. Parol anne karnındaki bebeğe zararı olmayan bir ağrı kesici olduğu için doktorlar da bu ağrı kesiciyi önerirler. Hamilelikte ağrıyı kesmek amacıyla doktorların önerdiği ilaçlardan ikisi parol ve minosettir bu ilaçlar ne kadar zararsız olsa da doktorunuza sorarak danışarak almanızda fayda vardır. Hamileler parol içerebilir mi sorunuza evet içebilir ama tekrar uyarmam gerekirse doktor kontrolünde kullanmanızı tavsiye ederim.

Hamile anne adayları ilaçlardan başka bitkileri kullanırken de dikkat etmeleri gerekir örneğin çok sorulan bir soru şu ki "hamileler meyan kökü içebilirmi zararları olur mu" konumuzu da aşağıdaki linkten inceleyebilirsiniz.

Geri