1. birtutamanne

birtutamanne Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    31
    Ödül Puanları:
    0

hamileler saç boyatabilirmi?

Konu, 'Gebelik' kısmında birtutamanne tarafından paylaşıldı.

organik boya hamilelikte saç kestirmek ugursuzlukmudur

merhaba kızlar
    genelde herkesin bir fikri var bu konuda kimisi organik olursa birşey olmaz diyorlar
    bazıları zararlı bazıları zararsız derler
    bence en güzeli doktoruna danışmaktır
    ama aratırmalara göre saçın derisine çok az temas olduğu için herhangi br zararı yok deniliyor ama yinede ilk 3 ay önerilmiyor
    ama yinede olumsuz bir duruma karşılaşılmamış
    karar sizin
    ben şahen boyatmak yerine saç bakım yaparak daha güzel olmasını hedeflesim

hamileler saç boyatabilirmi? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Çalışan hamileler

Çalışan hamileler

çalışan hamileler çalışan hamileler nasıl beslenmeli Hem çalışıyor, hem de bebek bekliyorsanız, çok dikkatli olmanız gerek... Çünkü uzmanlar, hamile kadınların çalışmasının kan basıncının yükselebileceğini belirtiyor. Kan basıncının yükselmesi anne ve çocuğun hayatlarını tehlikeye atabilecek dereceye ulaşabiliyor. ÜNİVERSİTE ARAŞTIRMASI İrlanda Cork Üniversitesi doktorları tarafından 1000...
  2. hamileler buraya :)

hamileler buraya :)

hamileler buraya buraya hamileler Arkadaşlar BENDE HAMİLEYİM :26: hamile olduğumu ewde yaptığım testle öğrendim. daha doktora gitmedik. hiç bi belirti yok desem yeri var iştahım gayet iyi :) maşşallah diyeyim değişmesin :dil: ama bu hafta içi gitmeyi düşünüyorum. internetten hesapladığıma göre bugün 6. haftaya girdik :) Allah ım inşallah herkese hayırlı hamilelikler ve ewlatlar nasip eder....
  3. saclarım

saclarım

selam melekler...ben palette il1 le sacımı actım üzerinede 2 kez loreal castingin bal köpüğü rengini sürdüm cok güzel oldu sacım dogal dalgalı oldugundan... ama saclarım yıprandı galiba eskısı gibi bakımlı degil cevredende farkediliyorr.saclarım yandı.ne yapmam gerekıyor caresı varmı fikri olanlar acil yardımm lütfenn
  4. Hamilelerin dikkatine!

Hamilelerin dikkatine!

hamilelerin bilmesi gerekenler, dikkat etmesi gerekenler ve dahası burada arkadaşlar. Hamiş Melek'lerimize özel hamilelik süresince, sağlık ve rahatlıık adına bilinmesi gereken bilgileri sunuyoruz arkadaşlar. Özenli Giyinin: Gündüz ve gece arasındaki sıcaklık farkı üst solunum yolları enfeksiyonlarına yol açmaktadır.Bu hastalık hamile kadınlarda zatürreye kadar ilerleyebilir.Bu durum hem...
  5. saç

saç

saçım koyun yünü gibi kendim kestim bitarafı yamuk bitarafı uzun çok kötü kabarık kırık dolu iğren. napıcam

Sayfayı Paylaş