Etiketler:
  1. birtutamanne

birtutamanne Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    31
    Ödül Puanları:
    0

hamileler saç boyatabilirmi?

Konu, 'Gebelik' kısmında birtutamanne tarafından paylaşıldı.

organik boya hamilelikte saç kestirmek ugursuzlukmudur

merhaba kızlar
    genelde herkesin bir fikri var bu konuda kimisi organik olursa birşey olmaz diyorlar

bazıları zararlı bazıları zararsız derler bence en güzeli doktoruna danışmaktır
    ama aratırmalara göre saçın derisine çok az temas olduğu için herhangi br zararı yok deniliyor ama yinede ilk 3 ay önerilmiyor
    ama yinede olumsuz bir duruma karşılaşılmamış
    karar sizin
    ben şahen boyatmak yerine saç bakım yaparak daha güzel olmasını hedeflesim

< Konu Resmi..>

hamileler saç boyatabilirmi? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. değere göre hamilemiyim...

değere göre hamilemiyim...

Admin test yaptirdim önceki testlerimde 0.19 ve 0.41 degerleri cıktı şimdikinde 5.00 cıktı doktor bisey yok dedi ama yengem dogum hemsiresi 1 2 haftalik olabilir dedi kafam karıştı hamilemiyim
  2. sizce hamilemiyim ?

sizce hamilemiyim ?

merhabalar 18 yaşında bir bayanım erkek arkadaşımla bir ilişkiye girdim ama öncekilerden farklı hislerim var yani hamilelikten şüpheleniyorum erkek arkadaşımda pek emin değil kendimden ilk yapışımız değil ama bende her zamankinden farklı hisler falan var çok şüpheliyim acaba hamile miyim diye bana bir yanıt verirseniz çok sevinirim hemen bekliyorum ?
  3. sevgilim hamilemi

sevgilim hamilemi

Kiz arkadaşımla sürtünme yoluyla ilişkiye girdik zevk suyu geldi ama tam anlamında girme olmadı icine bosalmada yok sildik tabi yinede gitmediyse kızlıkta bozulma yok 13 gün gecikme var sizce hamilemidir
  4. hamilemiyim degilmiyim

hamilemiyim degilmiyim

Benim reglim bittigi gün eşim ile birlikte olduk normalde korunuyirduk ama esim bu sefer korunamadı ve ertesi gun de mide bulantım oldu normalde tatlı şekerli seyler yemem sevmem ama canim hep tali seyler istiyor ve hafif basim dönuyor hamilemiyim yoksa sadece kucuk bir tansiyon problemimi sizce ?
  5. Sizce hamilemiyim

Sizce hamilemiyim

merhaba ben 8 aylık evliyim 3 kere şüphelendim hamilemiyim diye kan testi yaptırdım pozitif çıktı hepsinde de ama değer yükselecek mi diye 3 gün sonra tekrarlandığından hep düştü tutunamadı üç hafta önce de kan resti yaptırdım negatif çıktı ama bu hafta hamileymişim gibi hissediyorum 3 gün beyaz bir leke geldi 3 gündür adet olmadım bel ve kasık ağrılarım 1 haftadır var göğüslerim şiş ve...

Sayfayı Paylaş