1. beklenenbebis

beklenenbebis Forum Okuru

Hamilelere hamilelik modelleri

Konu, 'Hamile Kıyafetleri' kısmında beklenenbebis tarafından paylaşıldı.

hamilelik modelleri gebelik modelleri
    Hamile bayanlar öncelikle hamileliğiniz hayırlı olsun bebeğiniz sağsalim kucağınızda olsun inşaALLAH
    buyrun bu önemli döneminizde günlük kullanabileceğiniz kıyafetler...

Hamilelere hamilelik modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. hamilemiyim emin olamadım

hamilemiyim emin olamadım

merhaba henüz yeni üyeyim ama uzun süredir dışarıdan takip ettiğim için yabancılık çekmiyorum :) önerilerinize ve bilginize ihtiyacım var hesaplamalarıma göre yumurtlama günüm temmuz ayının 15 i ile 25 i arasındaydı bende bi kaç gündür bazı değişimler var adet günüm ağustosun 4 ü gibi olacak yani henüz geçmedi ama vücudumda bir takım değişiklikler var önce göğüslerim şişti çok acıyor...
  2. hamilemiyim ki acabaaa?

hamilemiyim ki acabaaa?

merhaba arkadaşlar kafama takılan bir şey var ve sizlerin bana yardımıcı olacağınızı umarak sizinle paylaşmak istedim. 1 senelik evli 23 yaşında bir bayanım normalde doğum kontrol hapı kullanıyorum ama atladığım günler olmuştu o sıralardada ilişki durumumuz oldu. normalde benim ayın 8 inde adet olmam gerekiyordu ben kullandığım doğum kontrol ilacı ile adet oluyorum. ilacımı kullanmama...
  3. Hamilemiyim Nasıl Anlarım ?

Hamilemiyim Nasıl Anlarım ?

Hamile olup olmadığınızı nasıl anlayacağınızı bu başlık altından öğrenebilirsiniz. Bu bölümden tüm sorularınızı sorabilir ve uzmanlardan ve hamilelik sürecinden geçmiş yada hamile olan meleklerimizden cevaplar bulabilirsiniz.
  4. ben hamilemiyim bilemiyorum

ben hamilemiyim bilemiyorum

hamilemiyim Merhaba Arkadaslar.Sizlere bisey danismak istiyorum.Ben 2ay once kimyasal gebelik yasadim.yani dusuk yaptim.doktorum bana 1kere adet ol ondan sonra tekrar baslayabilirsin dedi.3 haftalikti dusuk yaptigimda kurtajlik bir durumum yoktu cok skur.bende doktorun dediklerini yaptim.bu ay belirtiler var.ara ara karin ve kasik agrilarim oluyo gogsum sisti ve cok agrio...
  5. Adetim gecikti hamilemiyim

Adetim gecikti hamilemiyim

Merhaba benim adetim gecikeli 6 gün oldu dün hem idrar hem kan tahlili yaptırdım ama negatif çıktı hamile olma şansım var mı ?

Sayfayı Paylaş