hamilelerin bulantıdan aşermeye kadar yaşadıkları

hamilelerin bulantıdan aşermeye kadar yaşadıkları
evet hanımlar ben 8 haftalık hamileyim ve ilk gabeliğim o yüzden nelerle karşılaşacağımı bilmiyorum benim gibi olan hanımlarıda bilgilendirirseniz sevinirim bu yüzden panik yapan hanımlarada yardımcı olalım

hayırlı olsun inşallah kucağına almak nasip olur. her hamiel kaıdn farklı şeyler yaşar bu bünye ile alakalı ben miğde buluantısı kusma aşerme bunalrı çok nadir yaşadım herkesde olmayabilir bunalrı çok takma. dikkatli dengeli beslenmeye çalış ilk 3 ay folikasit içeren gıdalr tüket ceviz ye bol süt ve yoğurt bide şekerli ve tuzlu gıdlardan uzak dur ilerki aylarda şişmemek için

bende çok fazla yaz meyvelerine aşeriyorum fazla yemek yiyemiyorum miğdem almıyor ama ete hayır diyemiyorum çikolataya doyamazdım ama şimdi farketmiyor tiksinmiyorum ama meyve meyve illaki

ha bide karpuz vardı ya onu nasıl unuttum ben erkek istiyorumda acaba aşermemle bi alakası varmı ki ha bide bu gun ilk defa arıca limon yedim hayırdır inşallah dedim kendi kendime

evet benim ki kız.ama sen erkek kız deme önce hayırlsıısnı iste sağlıklı olsunda gerisi önemli dğeil. ben tatalıdan tiksindim et hayatımda yemezdşm şimdi yiyorum

Geri