Hamileligimi sizinle adim, adim yasamak istiyorum diyenler buraya....

kizlar karnim cok agriyor, ben simdi 16. haftamdayim... normalmis ama yinede sorayim sizinkilerde agriyormu? ayaga kalkip otururken sanki icten yirtiliyorum gibi yaaa....

kizlar karnim cok agriyor, ben simdi 16. haftamdayim... normalmis ama yinede sorayim sizinkilerde agriyormu? ayaga kalkip otururken sanki icten yirtiliyorum gibi yaaa....
smiley ben de 16. haftamdayım. aynen benim de öyle oluyo canım yırtılacakmışım gibi ağrı giriyo ara ara. rahim büyüyo ya normaldir böyle şeyler takma kafanı

kizlar sabah cok kanamam oldu hastaneye gittim, ve planzentamin cok asada oldugunu ögrendim.
ayrica bebis icten plazentaya ayagiyla vura vura orayi icten parcalamis...orayla oynuyor... suan bir risk yok ama doktor kesinlikle dinleneceksin dedi...
bu arada cinsiyetini ögrendim bebimin, doktor tam kesin demedi ama pipi sini gördük diyor erkek yüzde 90 dedi kadin :D:D

kizlar sabah cok kanamam oldu hastaneye gittim, ve planzentamin cok asada oldugunu ögrendim.
ayrica bebis icten plazentaya ayagiyla vura vura orayi icten parcalamis...orayla oynuyor... suan bir risk yok ama doktor kesinlikle dinleneceksin dedi...
bu arada cinsiyetini ögrendim bebimin, doktor tam kesin demedi ama pipi sini gördük diyor erkek yüzde 90 dedi kadin :D:D

Demekki böyle sorunlar oluyor senin bebiste pek yaramaz canim hic rahat durmuyor:D:D Sende evde yat dinlen sakin dolap felan itme is yapma birak evi oluruna senin sagligin ve bebis daha önemli tatlim.Amaninnn erkek demekk hadi bakalim hayirlisi sen kiz istiyordun ama olsun canim hayirlisi böyleymis demekki.Benimde haftaya persembe terminim var ayrintili ultrasonla bakacagiz bebisimizin cinsiyetini ögrenicez hayirlisiyla heyecanliyim bilmek istiyorum artikkkkkk :D:D

Aynen tugcecim... Insallah gönlünce ve saglikli olur.... Hadi hayirlisi:)
Yok ben kiz olacak diye rüyamda görmüstüm.... Yoksa hep saglikli olsun hayirlisi olsun diyordum...bebimi bugün yine gördüm hastanede ....

Aynen tugcecim... Insallah gönlünce ve saglikli olur.... Hadi hayirlisi:)
Yok ben kiz olacak diye rüyamda görmüstüm.... Yoksa hep saglikli olsun hayirlisi olsun diyordum...bebimi bugün yine gördüm hastanede ....

Hayirlisi canim bizim icin farketmez canim cinsiyeti yinede meraktan ölecegim yahu :D:D Bugün tekrar mi gördün?Sen dün hastanede degil miydin?

Bide ben her gittigimde bebisimi görüyorum ve fotografini aliyorum 2 tane.buna ayrica para ödedik yoksa her gittigimde göremeyecektim buranin kanunu böyle.zaten biz görmeden duramayiz cok merak ederiz daha doguma cok var cunku.Gecen gittigimizde tüm vücuduyla aldim ve bacagiyla ayaginin fotografini aldim cok net gözüküyor hersey doktorum yarim saat iyi fotograf almak icin ugrasiyor.Tüm fotograflarida albüm yapacagiz..

Geri