Hamileligimi sizinle adim, adim yasamak istiyorum diyenler buraya....

merhaba arkadaşlar!
hepinize Allah gonlunuze gore versin ve tamamina erdirsin diyorum. hamilelik acayip heyecanli ve keyifli bir surec, bence her anının tadını cıkarmak lazım. bu arada içinizde neler olup bittiğini anlatan cok güzel bir site tavsiye edeceğim, mutlaka bakın derim: Hamile miyim? ? Hamilelik Belirtileri

Almire topigimize hosgeldin.Senin hamileligin nasil geciyor?Benim bugun cok bas agrim var soguk kompres uyguluyorum surekli..seni bebisin cinsiyeti ne?bayagi buyuk belli olmustur kesin.

Almire topigimize hosgeldin.Senin hamileligin nasil geciyor?Benim bugun cok bas agrim var soguk kompres uyguluyorum surekli..seni bebisin cinsiyeti ne?bayagi buyuk belli olmustur kesin.

ayin 31.de büyük ultrason kontrolümüz var, bebimi görecegim diye sabirsizlaniyorum. son bir kac gündür bebiyi hissedemedim.... cok merak ediyorum. Cuma günü gittigimde kalbi atiyordu ve kendiside akilli akilli yatiyordu....
merak ediyorum simdi ne kadar oldu boyu, kendisi... insallah hayirlisiyla görürüm :)

Smi senin suan kac haftalik olduki?bence suan zaten her zaman hissedemezsin biraz daha buyumesi lazim.buyuk ultrason bebegin heryerini gosteriyor.doktor bana tek tek anlatti beyincigini bile gosterdi :) evet bas agrisi cok zor bazen kotu tutuyor gulu seven dikenine katlanir.bebisime feda olsun

smi, tugce kizlar benim ufaklik yuzunden pek fazla giremiyorum onun icin cevap biraz gecikiyor, benim hamileligim ilk zamanlar bayagi zor gecti 4 ay kusmalar bulantilar mahvetti benim. ama simdi iyiyim.. 23 hafta icindeyim.. karnim buyudukce rahim kasilmalarim oluyor biraz agrili sekilde ilk gebeligimdede ayni olmustu bugun sabah sol kasigimin yukarisina dogru agrilarim oldu sanirim rahim buyumesinden kaynaklanan bir durum bilemiyorum.. ayrica benim bebisin cinsiyeti 12 haftalikken belli olmustu. doktor bak iste bebegin ucuncu bacagida ortada diye bana saka yapmisti yani erkek .. ilk cocugumda erkek..

Smi senin suan kac haftalik olduki?bence suan zaten her zaman hissedemezsin biraz daha buyumesi lazim.buyuk ultrason bebegin heryerini gosteriyor.doktor bana tek tek anlatti beyincigini bile gosterdi :) evet bas agrisi cok zor bazen kotu tutuyor gulu seven dikenine katlanir.bebisime feda olsun

suan 18. haftadayiz yarindan sonra 19 a basliycaz.... evet tugcecim normalmis daha cok hissetmemem ama iste hissetmek istiyorum kücük melegimi.... :D:D

smi, tugce kizlar benim ufaklik yuzunden pek fazla giremiyorum onun icin cevap biraz gecikiyor, benim hamileligim ilk zamanlar bayagi zor gecti 4 ay kusmalar bulantilar mahvetti benim. ama simdi iyiyim.. 23 hafta icindeyim.. karnim buyudukce rahim kasilmalarim oluyor biraz agrili sekilde ilk gebeligimdede ayni olmustu bugun sabah sol kasigimin yukarisina dogru agrilarim oldu sanirim rahim buyumesinden kaynaklanan bir durum bilemiyorum.. ayrica benim bebisin cinsiyeti 12 haftalikken belli olmustu. doktor bak iste bebegin ucuncu bacagida ortada diye bana saka yapmisti yani erkek .. ilk cocugumda erkek..

hadi hayirlisi canim, ilk prensin kac yasinda? :D Isim düsündünüzmü ne koymak istiyorsunuz?

Almirecim ne kadar cabuk gostermis senin bebis iyi ne guzel.ilk aylar bulanti kusma oluyor ama sonra geciyor yinede zor.benim oyle bir durumum olmadigi icin bilemem tabii.senin ikincide erkek hayirlisi.

Smiii biraz daha buyusun gorursun gununu:D:D geceleri tekmelerle uyanicaz gorursun o zaman hissetmeyi:D:Dbu arada seninki kesin erkek demi?

Bu arada benimde bilgisayar bozuk teleondan giriyorum biraz gec oluyor sanirim :)

Geri