Hamileligimi sizinle adim, adim yasamak istiyorum diyenler buraya....

Kizlar doktor hersey iyi dedi ve sakin yorulacak birseyler yapma dedi.. dinlen relaks ol dedi...
simdi bende dinleniyorum... artik yorulacak hic birsey yapmiyorum..
birazdan doktora gidecegim, saat ikide randevum var... insallah bebisimin resminide verirler....
Cok sükür Allahim... herseyin iyi oldugu icin....

allahım bır avazda dogurmayıda nasıp eder inş smileyim allahım buyuk inş her zamana böle mutlu olursun bol bol dua bol bol ılahı dınle smileyım herseyden ye canın ne cekerse senın canın ıstemezse bıle belkı bebısının canı ıster dıyerekten ye kıb allaha emanet ol canım hamılelık cok guzel allahım olmayan herkeze verır ınş

son haftamdayım artık.günler ne çabuk geçmiş ve 40 haftayı doldurmuşuz bile :) doğum yapmaktan korkmuyorum da inşallah kolay olur.kızıma kavuşmama çoooook az kaldı rabbimin izniyle.ALLAHIM tüm anne olmak isteyen arkadaslarımıza bu güzelliği mucizeyi nasip etsin inşallah.hiç birimizin kucağı boş kalmasın...

son haftamdayım artık.günler ne çabuk geçmiş ve 40 haftayı doldurmuşuz bile :) doğum yapmaktan korkmuyorum da inşallah kolay olur.kızıma kavuşmama çoooook az kaldı rabbimin izniyle.ALLAHIM tüm anne olmak isteyen arkadaslarımıza bu güzelliği mucizeyi nasip etsin inşallah.hiç birimizin kucağı boş kalmasın...
msallah cnm bnm rabbım o gunlerı bızede göstersın ınsallah bi avazda kurtulup bebegıne kavusursun ınsallah ..gelemıosun kac gundur özledım seni cnmmmmm :)

allahım bır avazda dogurmayıda nasıp eder inş smileyim allahım buyuk inş her zamana böle mutlu olursun bol bol dua bol bol ılahı dınle smileyım herseyden ye canın ne cekerse senın canın ıstemezse bıle belkı bebısının canı ıster dıyerekten ye kıb allaha emanet ol canım hamılelık cok guzel allahım olmayan herkeze verır ınş

sagol mavicim Allah c.c. razi olsun, dileklerin ve dualarin icin :) amin insallah Allah herkese nasip eder...

Amin canim insallah, Allah Yar ve yardimcin olsun insallah kolaylikla saglikli birsekilde getirirsin bebisini dünyaya... Amin

Bugün bebegimin ilk resmini aldim.. inanamadim... doktor ultrasonu karnima koyunca bebisimin eli kolu oynadi... heycanlandim valla...
Uzun uzun doktor kontrol etti bende bebisime baktim... Rabbim herkese bu hissi nasip etsin.. Amin

Bugün bebegimin ilk resmini aldim.. inanamadim... doktor ultrasonu karnima koyunca bebisimin eli kolu oynadi... heycanlandim valla...
Uzun uzun doktor kontrol etti bende bebisime baktim... Rabbim herkese bu hissi nasip etsin.. Amin
Ne güzel bir duygu olmalı bu değilmii.. ALLAH kolaylık versin sağlıklı ve hayırlı bir evladın olur inşallahh... darısı olmayanların (benimde) başına.. aminnn

Geri