Hamileligimi sizinle adim, adim yasamak istiyorum diyenler buraya....

Olsun tatlim demekki simdiye kismetmis.O kadar cabuk büyüyor ki zaman cok cabuk geciyor hayirlisi olur insallah[/QUOTE
aynen öle canm şimdi werdi rabbim hayırlısıyla bi kalp atışını duysaydım içim rahat etcek gerçekten canm

ondan sonrada sunu görseydim sunu hissetseydim diyceksin hep hahaha bendede öyleydi ama suan rahatim cok sükür sürekli oynuyor kipir kipir kücük prensim.. :D:D bazen öyle bir geciriyorki nefesim kesiliyor hahaha

kizlar bugün ayagimin agrisi birazcik hafifledi gittim yarin icin anneler gününe annemin cicegini aldim ve hediyesini paketledim hazir ettim. yarin ablalarim kardesimde gelince hediyesini verecegiz insallah :D
Ya bir kac yil sonra bizim bebelerimizde bizim icin resim felan cizip verirler insallah :D:D Anneler günün kutlu olsun annecigim diye :D:D

bu arada hepinizin anneler gününü kutluyorum meleklerim rabbim saglikli hayirli evlatlar büyütmemizi nasip etsin Amin

Olsun tatlim demekki simdiye kismetmis.O kadar cabuk büyüyor ki zaman cok cabuk geciyor hayirlisi olur insallah[/QUOTE
aynen öle canm şimdi werdi rabbim hayırlısıyla bi kalp atışını duysaydım içim rahat etcek gerçekten canm

Kalp atisinida duyacaksin insallah yakinda tatlim ahh bizde o günlerde nasil heyecanliydik nasilda bekliyorduk bi an sen deyince hatirladim yani simdi ise sadece 9 hafta kaldi bebisimizin gelmesine.Sen kac kiloyla hamile kaldin sen anlat birazcikta

yok canim normalinde zaten 5 saat yürüs yapmam ama o gün tesadüfen o kadar oldu. zaten ondan beride sol ayagimin üzerine basamiyorum halen agriyor. akilsiz basin cezasini ayaklar cekermis hahaha bendede öyle oldu :D:D
gecmis olsun canim belki guvatirdanda ola bilir. bazen yetmemezlik yapiyor bebek büyüdükce. druna dersen halsizligini onlar kaninda onuda kontrol ederler alip. evet bendede oluyor ara ara hergün ard arda degilse normal canim, ama bir kac gündür devam ediyorsam guvatir demir ola bilir... gecmis olsun

amann ne biliyim ya guvatirmi var neyin nesi anlamadim gitti bosverr bugun mutluyum hareketliyim suan kuran dinliyorum kizimla sonrada yemek yiyecegimm :uhh:

kizlar bugün ayagimin agrisi birazcik hafifledi gittim yarin icin anneler gününe annemin cicegini aldim ve hediyesini paketledim hazir ettim. yarin ablalarim kardesimde gelince hediyesini verecegiz insallah :D
Ya bir kac yil sonra bizim bebelerimizde bizim icin resim felan cizip verirler insallah :D:D Anneler günün kutlu olsun annecigim diye :D:D

bu arada hepinizin anneler gününü kutluyorum meleklerim rabbim saglikli hayirli evlatlar büyütmemizi nasip etsin Amin

Bizde esimin annesine cicek aldik kendi annemdende uzagim ama olsun hayatta ya sesini duyabiliyorum ya bunada sükür. Birkac yil sonrada esimle kizim kutlasinlar resimi kabul etmiyorum :sinirli: hahaha ayy saka yapiyorum o resim yapsin onuda isterim ben yerim onu :bebem:

Bizler suan birer anne adayiyiz yakinda anne olacagiz insallah eminim böyle bir duygu hicbirseyle esdeger degildir.Hepimizin,tüm anne adaylarimizin anneler gününü kutluyorum!

Kalp atisinida duyacaksin insallah yakinda tatlim ahh bizde o günlerde nasil heyecanliydik nasilda bekliyorduk bi an sen deyince hatirladim yani simdi ise sadece 9 hafta kaldi bebisimizin gelmesine.Sen kac kiloyla hamile kaldin sen anlat birazcikta
demii öle oluyooo canmm bende şimdii çok heyecanlıyım bide geç kavuştumm yaaa çok farklı bi hismiş gerçekten canmm pazartesi nasıl olcak hiç bilmiyom walla canmm 72 kiloyla kaldımm canmm biraz fazla maalesef:( bi türlü weremedimm az kalmış maşşallah darısı bize inş :)

Geri