Hamileligimi sizinle adim, adim yasamak istiyorum diyenler buraya....

Allahımmm çok az kaldı 34 haftalığız korkmaya başladım ve sürekli kasılmalarım var bazen ayağa zor kalkıyorum iki büklüm oluyorum aşağı tarafıma çok baskı yapıyor ve çok wc ye çıkıyorum dr gitmelimiyim acaba ??????

canim ya seninki normal sen 34 haftaliksin da bana ne oluyor ben 27e girmek uzereyim daha 30 bile olmadimm.sen yinede druna telefon ac soyle bence yada git ya erken dogumsa felan ben korkardimm

kizlar bugün disarisi yagmurlu kapali insaninda ici kapaniyor...
Insanin ici daraliyor...
Napiyorsunuz nerelerdesiniz anlatin.. havis güzel olan meleklerim bana günesi anlatinn :D:D

bak simosum gunes boyle yuvarlak sari renkte dunyamizi isitan bir gezegen hahaha elbet gormussundur hahaha ben bugun yurudum cok yine.yuruyunce hemen karnim aciyor sizdede oluyormu?bu arada nasil simos ya ben suan 26nin icindeyim yni 27 haftami oluyor onu anlayamadim aciklaaaa lutfenn:zonked:

bak simosum gunes boyle yuvarlak sari renkte dunyamizi isitan bir gezegen hahaha elbet gormussundur hahaha ben bugun yurudum cok yine.yuruyunce hemen karnim aciyor sizdede oluyormu?bu arada nasil simos ya ben suan 26nin icindeyim yni 27 haftami oluyor onu anlayamadim aciklaaaa lutfenn:zonked:

evet canim bak sen simdi 26+4 desinya o 27 haftalik oldugun anlamina geliyor. Dr.da öyle diyor internetteki sitelerde kac haftaligim diye yazarsan google o sana hesaplatan siteleri gösterir canim..
hizli yürüyünce benim alt tarafta agri oluyor sanki karnim tartiyormus gibi. Ama normal yürürsem cok sükür saatlerce yürüye biliyorum. Ama ondan sonra ayaklarmin alti agriyor, malum kilomu tasiyamiyor artik garibim hahaha

17+3 itibariyle göbüşüm ve ipek böcüğüm :)

Ekli dosyalar

• 13040083.jpg
    13040083.jpg
    95,3 KB · Görüntüleme: 0
  • 13040077.jpg
    13040077.jpg
    87,9 KB · Görüntüleme: 0
amanda nazım miniğimiz büyümüş maşallahhhhhhhhhhhhhhhhhhh

hay masllah ne güzel degilmi naz... :D daha coook büyüyecek benimki cok büyük oldu valla :D:D

Atak yapiyo kizlar galiba verdlgim kilolara dua edicem cunku birden sismeye basladim ama hepsi gobuse gidiyo.onemli olan minigimin gelisimi o da cok iyi cok sukur.kilo diil mi veririz zamani gelince :)
bu yaz gobislerler gobidik gobidik gezicez ins. :)

Geri