Hamileligimi sizinle adim, adim yasamak istiyorum diyenler buraya....

kizlar dr hersey iyi dedi, bebim 2000 gram olmus. iki hafta sonra birdaha gidecegim :D
yüzünü gördüm bugün resim net cikmayinca dr birdahakine cekerim dedi.. dudaklari felan cok tatliydi bebim.. masallah melegime benim.. ay 9 haftadan biraz fazla kaldi sabirsizlaniyorum artik

Son düzenleme:
masallah mevlana, gözün aydin ve gecmis olsun. kendini nasil hissediyorsun? annelik nasil? bebiyle aran nasil? Ay cok sordum kusura bakma... :utan: Rabbim hayirli bir evlat olmasini nasip etsin canim :D:D

Amin cnm :) kendim daha tam toparlanamadim dikislerim aciyor ama gunden iyiye gidiyorum cok sukur evde her isimi kendim yapabiliyorum:) annelik bambaska birsey cok guzel insan okadar asik oluyorki ufacik melege:) rabbim herkezlere tattirsin bu duyguyu..kizimi cok seviyorum:)

evet canim bak sen simdi 26+4 desinya o 27 haftalik oldugun anlamina geliyor. Dr.da öyle diyor internetteki sitelerde kac haftaligim diye yazarsan google o sana hesaplatan siteleri gösterir canim..
hizli yürüyünce benim alt tarafta agri oluyor sanki karnim tartiyormus gibi. Ama normal yürürsem cok sükür saatlerce yürüye biliyorum. Ama ondan sonra ayaklarmin alti agriyor, malum kilomu tasiyamiyor artik garibim hahaha

himm anladim tatliskom ya ben simdi 28 oldum öyleyse :) haha siskoo simos hahaha amannn hepimiz sisko göbislerle dolasiyoruz :D:D

kizlar dr hersey iyi dedi, bebim 2000 gram olmus. iki hafta sonra birdaha gidecegim :D
yüzünü gördüm bugün resim net cikmayinca dr birdahakine cekerim dedi.. dudaklari felan cok tatliydi bebim.. masallah melegime benim.. ay 9 haftadan biraz fazla kaldi sabirsizlaniyorum artik

Büyümüs canim ya boyu kac peki?30ncu haftadan sonra 2 haftada bir gidiyoruz sanirim degil mi simos?cok az kaldiiii simosummm heyecanli misin?ayy benim heyecanim giderek artiyorrr

- - - Updated - - -

bugün cinsiyet öğrenmeye gitcem tabi bebeğim gösterirse allahım nasip ederse :D:D

hadi hayirlisi tatlim bakalim senin neyin olacak :)

Kizlar bende dünbüyük ultrasondaydim.Bebisim büyümüs 1 kilo 70 gram olmus boyuda 36 cm.Hersey süper gidiyor cok sükür ki..Bugün tüm camlarimi sildim evi toparladim biraz cok iyi geldi temizlik yapmam.haftaya tekrar termnim varr normal ultrasona :)

Geri