Etiketler:
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

hamileliğimi yeni öğrendim ne yersem bebeğime yarar tutunmasını sağlar

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

ben henüz 4 haftalık hamileyim yeni öğrendim ne yersem yada içersem bebeğimin tutunmasına yardımcı olurum sağlıkla büyümesini sağlamış olurum yardım deneyimli anneler

2. BeyazMelek

BeyazMelek Super Moderator

Beğenilen Mesajlar:
    323
    Ödül Puanları:
    63
    Şu anda bebeğiniz henüz çok küçük kana ihtiyacı var ve bunun içinde en akıllıca çözüm pekmezdir. Tabi düzenli beslenmek en akıllıcasıdır.

hamileliğimi yeni öğrendim ne yersem bebeğime yarar tutunmasını sağlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sandık Yerinizi Öğrenin!

Sandık Yerinizi Öğrenin!

sandık bilgisi sorgulama, nerde oy kullanacağım, sandık yerim, bilgilerim, 12 haziran 2011 seçimleri, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler, Bildiğiniz gibi 12 Haziran pazar günü sandık başına gideceğiz.Eğer daha oy kullancağınız yeri öğrenmediyseniz aşağıda ki linkten oy kullanacağınız yeri öğrenebilirsiniz. Şimdiden memlekete hayırlı,uğurlu olsun..:D:D BURADAN...
  2. Hamile Olduğumu Yeni Öğrendim Bebeğin Kalp Atışlarını ne zaman Duyabilirim Diyenler

Hamile Olduğumu Yeni Öğrendim Bebeğin Kalp Atışlarını ne zaman Duyabilirim Diyenler

bebeğin ilk kalp atışı ne zaman duyulur,bebeğin ilk kalp atışları, Sevgili melekler hamile olduğunuzu öğrendiniz ve bebeğinizin ilk kalp atışlarının ne zaman olacağını bilmiyorsunuz ve çok merak ediyorsunuz biliyorum.Bebeğinizin hayata tutunuşunun ilk evresi kalbinin atıyor olması ve bunu duymak çok büyük bir heyecan olsa gerek.. Ultrasonla 5. - 6. gebelik haftalarında kalp atışlarını...
  3. Hamilelik yogasının faydaları nelerdir?

Hamilelik yogasının faydaları nelerdir?

hamilelik yogası nedir,hamilelik yogası nasıl yapılır,hamilelik yogasının yararları,hamilelik yogası hakkında bilgiler Hamilelik yogası duruş, doğru nefes alma ve konsantrasyona dayanır ve hamilelik sürecinin bedensel ve ruhsal olarak en iyi şekilde geçmesini sağlar. Bebek bekleyen annenin sağlığını korumasına yardımcı olur. Huzurlu bir hamilelik ve normal doğum yoganın faydalarından...
  4. Tüp bebek tedavisi hamilelik belirtileri nelerdir?

Tüp bebek tedavisi hamilelik belirtileri nelerdir?

Yumurta toplama işlemi sonrası ilk 1 hafta hafif kasık agrısı olması normaldir. parol minoset tarzı ağrı kesiciler kullanılabilinir. Ateş yüksekliği karında şişlik şiddetli ağrı olursa doktorunuza başvurunuz. Gebelik testine yakın günlerde görülen kasık ağrısı gebeliğin belirtisi olabileceği gibi adet başlangıcının da belirtisi olabilir. Bu durumlarda gebeliğin diğer belirtilerinin varlığı...
  5. Plasenta (Bebeğin Eşi) Nedir Ne İşe Yarar

Plasenta (Bebeğin Eşi) Nedir Ne İşe Yarar

Plasenta (Bebeğin Eşi) Nedir Ne İşe Yarar biz daha çok buna bebeğin eşi adını kullansak ta bu tıp dilindeki adı ile plasenta kısacası anne ve bebek arasındaki alışverişi sağlayan bir yapıdır. Aynı zamanda buna halk arasında kordon adı da verilir. Yaklaşık ilk 3 ay içinde oluşumunu tamamlayan plasenta bebek ve anne arasındaki her türlü alış veriş akımını sağlayan bir organdır. Bebek doğana...

Sayfayı Paylaş