1. ggül

ggül Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

hamileliğin belirtileri mutlaka okuyun hamilesiniz

Konu, 'Gebelik belirtileri' kısmında ggül tarafından paylaşıldı.

1,adet gecikmesi 2,kasıklarda agrı 3,mide bulantısı 4,gögüslerde şişkinlik 5,sık sık idrara çıkma bunlar sizin belirtilerinizse muhtemelen hamilesinizzz
    HAMİLELİĞİN EN BELİRGİN BELİRTİLERİ İÇİN ERKEN GEBELİK BELİRTİLERİ KONUMUZA BAKMANIZI TAVSİYE EDİYORUZ. AYRICA TÜM HAMİLELİKLE İLGİLİ BELİRTİLER İÇİN GEBELİK KATEGORİMİZE BAKABİLİRSİNİZ.

cocukistiyorum-e1449560742705.jpg

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 6 Aralık 2016
  2. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Bunlarla kesin bi hamilelik söz konusu olamaz.Hormon bozukluğuna bağlı adet gecikmesi yaşayanlar ve buna bağlı olarak göğsü şişenler olabilir.Akabinde mide bulantısı,sık idrara çıkma ve kasıklarda ağrı kesin olarak gebeliği göstermez idrar yoları enfeksiyonuna bağlı da olabilir..Adet gecikmesi ve bu gibi belirtiler oldu dye hamileyim düşüncesine kapılmak çok hayal kırıklığı yaşanabilecek bi durum olur bu yüzden 3 gün bekleyip bi kan testi yaptırmak hayal kırıklığını giderir.Bilgilerinize...

hamileliğin belirtileri mutlaka okuyun hamilesiniz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. hamilelikte bunlara mutlaka dikkat etmeli!

hamilelikte bunlara mutlaka dikkat etmeli!

hamilelikte ilk aylarda nelere dikkat edilmeli hamilelikte turşu yemek gebelikte turşu yemek hamileyken zararlımı Hamilelikte hem anne hem bebeğin sağlığı için sürekli tıbbi kontrol, sağlıklı beslenme ve egzersiz şart. Bunlar sağlanırsa, anneler de, hamilelikleri sonrası aşırı kilo sorunu yaşamazlar Hamilelik dönemi boyunca bilinçli beslenerek ve fiziksel açıdan aktif olarak hem kendinizin...
  2. erkeğin hamilelik belirtileri!!!!!!!!

erkeğin hamilelik belirtileri!!!!!!!!

gebelik belirtisi yaşayanlar hamilelik belirtisi bacak ağrısı bacak ağrısı hamilelik belirtisimi belirtilerinde erkek belirtileri Couvade Sendromu na yakalanan erkekler, eşleri hamile kaldıktan kısa bir süre sonra gebelik semptomları yaşıyor.Böyle bir eş ister misiniz bilmem ama neler çektiğimizi görmeleri açısından bazen bu hastalığa yakalansalar iyi olur hahaha Couvade Sendromu denilen...
  3. Hamilelikte Stres Mutlaka Okuyun

Hamilelikte Stres Mutlaka Okuyun

hamilelikte stres bebeği etkiler mi hamilelikte stres Gebelik dönemi kadınların en hassas olduğu dönemlerden biridir melekler :) Bir anda başlayan ağlama nöbetleri, aşırı alınganlık bu dönemin beliritleridir. Bu dönemde mümkün olduğunca sakin ve stresten uzak zaman geçirmek gereklidir. Zira hamilelikte stres bebeği de etkileyebilir. Bu yazımızda hamilelikte stresin bebeğe etkileri ile ilgili...
  4. Ms Hastalığı Belirtileri, Mutlaka Okuyun!

Ms Hastalığı Belirtileri, Mutlaka Okuyun!

ms belirtileri, ms hastalığı, ms hastalığı başlangıcı Sevgili melekler, sinsice ilerleyen ve ortaya çıkan MS hastalığının belirtileri hakkında sizleri bilgilendirmek istiyoruz... Multipl skleroz, kısaltılmış adıyla “MS”, genel olarak kabul gören teoriye göre bir bağışıklık sistemi hastalığıdır. Bozulan bağışıklık sistemi, merkezi sinir sistemi dahilinde olan beyin, omurilik ve optik...
  5. hamilelik belirtileri

hamilelik belirtileri

Arkadaşlar merhaba ben yeni üye oldum. Benim birkaç gündür sol kasık ağrım ve bazen de batma oluyor. Göğüslerimde ağrı var. Bugün yemek ve nane kokusundan rahatsız oldum ve hafif baş dönmesi gibi bir sersemlik hissim oldu. İnternetten araştırdığım kadarıyla kasık ağrısı ve göğüs hassasiyeti yumurtlama zamanında da oluyormuş. Ne düşüneceğimi bilemedim. Beni aydınlatabilir misiniz lütfen....

Sayfayı Paylaş