1. ggül

ggül Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

hamileliğin belirtileri mutlaka okuyun hamilesiniz

Konu, 'Gebelik belirtileri' kısmında ggül tarafından paylaşıldı.

1,adet gecikmesi 2,kasıklarda agrı 3,mide bulantısı 4,gögüslerde şişkinlik 5,sık sık idrara çıkma bunlar sizin belirtilerinizse muhtemelen hamilesinizzz HAMİLELİĞİN EN BELİRGİN BELİRTİLERİ İÇİN ERKEN GEBELİK BELİRTİLERİ KONUMUZA BAKMANIZI TAVSİYE EDİYORUZ. AYRICA TÜM HAMİLELİKLE İLGİLİ BELİRTİLER İÇİN GEBELİK KATEGORİMİZE BAKABİLİRSİNİZ.

cocukistiyorum-e1449560742705.jpg

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 6 Aralık 2016
  2. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Bunlarla kesin bi hamilelik söz konusu olamaz.Hormon bozukluğuna bağlı adet gecikmesi yaşayanlar ve buna bağlı olarak göğsü şişenler olabilir.Akabinde mide bulantısı,sık idrara çıkma ve kasıklarda ağrı kesin olarak gebeliği göstermez idrar yoları enfeksiyonuna bağlı da olabilir..Adet gecikmesi ve bu gibi belirtiler oldu dye hamileyim düşüncesine kapılmak çok hayal kırıklığı yaşanabilecek bi durum olur bu yüzden 3 gün bekleyip bi kan testi yaptırmak hayal kırıklığını giderir.Bilgilerinize...

hamileliğin belirtileri mutlaka okuyun hamilesiniz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gebelik belirtileri yaşıyorum ama hamile değilim

Gebelik belirtileri yaşıyorum ama hamile değilim

arkadaşlar ben yeniyim burda lütfen yardım edin 4 aylık evliyim adetten 1 hafta önce bulantılar başladı kasıklarda ağrı gaz problemi göğüslerde hassasiyet internetten araştırdım hepsi hamilelik belirtileriyle uyuşuyordu sonra adet oldum eşim ve ben çok umutluyduk nden böyle oldu yardım edin :( HAMİLELİĞİN EN BELİRGİN BELİRTİLERİ İÇİN ERKEN GEBELİK BELİRTİLERİ KONUMUZA BAKMANIZI TAVSİYE...
  2. Hamilelikte Stres Mutlaka Okuyun

Hamilelikte Stres Mutlaka Okuyun

hamilelikte stres bebeği etkiler mi hamilelikte stres Gebelik dönemi kadınların en hassas olduğu dönemlerden biridir melekler :) Bir anda başlayan ağlama nöbetleri, aşırı alınganlık bu dönemin beliritleridir. Bu dönemde mümkün olduğunca sakin ve stresten uzak zaman geçirmek gereklidir. Zira hamilelikte stres bebeği de etkileyebilir. Bu yazımızda hamilelikte stresin bebeğe etkileri ile ilgili...
  3. Gebelik Belirtileri Yoksa Hamile Değilmiyim?

Gebelik Belirtileri Yoksa Hamile Değilmiyim?

Bu konu gebelik belirtileri hakkında bilgilere yer vermektedir. Gebe kaldığınıza dair en büyük belirti adetin gecikmesidir. Adet tarihinin geçmesi ile birlikte yapılan testlerde hamile olduğunuz kesinleştikten bir süre sonra hamilelikle ilgili belirtileri daha belirgin yaşamaya başlarsınız. Anne adaylarının ilk haftalar da karşılaştığı değişiklikler ve belirtiler, adetin gecikmesi, göğüsler...
  4. Ms Hastalığı Belirtileri, Mutlaka Okuyun!

Ms Hastalığı Belirtileri, Mutlaka Okuyun!

ms belirtileri, ms hastalığı, ms hastalığı başlangıcı Sevgili melekler, sinsice ilerleyen ve ortaya çıkan MS hastalığının belirtileri hakkında sizleri bilgilendirmek istiyoruz... Multipl skleroz, kısaltılmış adıyla “MS”, genel olarak kabul gören teoriye göre bir bağışıklık sistemi hastalığıdır. Bozulan bağışıklık sistemi, merkezi sinir sistemi dahilinde olan beyin, omurilik ve optik...
  5. Hamileyim gebelik belirtilerim ne zaman başlar?

Hamileyim gebelik belirtilerim ne zaman başlar?

Hamileliğin en önemli habercisi adet gecikmesi olsa da bazı erken belirtiler adet gecikmesinden önce bile hamileliğe işaret edebilir. Unutulmaması gereken bu belirtilerin kadından kadına hatta hamilelikten hamileliğe değişiklik gösterdiğidir. Her adet döneminde kadının vücudu özellikle yumurtlamadan sonra hamileliğe hazırlanmaya başlar. Ve bu dönemde pregesteron dediğimiz rahimin iç duvarını...
Etiketler:

Sayfayı Paylaş