Etiketler:
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

hamileliğin hangi ayındna ilişkiye girilmez kızlar

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Kızlar selam 4 aylık hamişim, hamileliğimin hangi ayından itibaren normalde doktorlar ilişkiyi önermiyorlar ?

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

hamileliğin hangi ayındna ilişkiye girilmez kızlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gebelikte hangi aşılar yapılmalı kızlar ?

Gebelikte hangi aşılar yapılmalı kızlar ?

Hamilelikte hangi aşılar yapılmalı? hamilelikte aşı Meleklerim hepimizinde bildiği gibi hamilelikte hastalık ve ölümlerin azaltılmasındaki en önemli etkenlerden biri annenin yaptırdığı aşılar.Bu aşılar hangileri etkileri neler buyrun hep beraber bir göz atalım..İşte hayati değer taşıyan aşılar.. Hamilelik esnasında inaktif (ölü) virüs ya da bakteri ve toksoid kullanılarak yapılan...
  2. Kızlar Hamilelikte Okunması Faydalı Dualar hangileri

Kızlar Hamilelikte Okunması Faydalı Dualar hangileri

Merhaba kızlar ben 7 aylık hamileyim ve bu günlerde nedense bir korku sardı beni annem hamileler korkar hamilelikte normaldir diyor bu ve dua okumamı söylüyor acaba Hamilelikte Okunması Faydalı Dualar hangileri bilen varsa lütfen yazsın!
  3. Mübarek gün ve geceler de cinsel ilişki harammı ?

Mübarek gün ve geceler de cinsel ilişki harammı ?

Dinimiz islam da mübarek gün ve gecelerimiz var. Bu mukaddes günler de cima etmenin sakıncalı olduğu söyleniyor. Bu mübarek günler kandil geceleri, bayram ve cuma günleridir. Mübarek gün ve geceler de cima etmenin caiz olup olmadığını yazımızın devamın da bulabilirsiniz. En sevdiğim kitaplar dan biridir marifetname. Erzurumlu ibrahim hakkı hazretlerinin eseri olan marifetnamede , fen...
  4. Hamilelikte cinsel ilişki zararlımı ?

Hamilelikte cinsel ilişki zararlımı ?

Merhaba kızlar .Ben henüz yeni hamileyim .Biz hamilelerin en çok merak ettiği şeylerden biride cinsel ilişkinin bebeğe zarar verip vermeyeceği. Hamile de olsak malum hayat devam ediyor .Eşlerimizi ikinci plana atamıyoruz. Eşim her ne kadar anlayışlı olsada işte nefsi duygularını bastıramıyor. İlişkiye girmek istiyor. İlk hamileiğimde doktoruma sorduğum ilk soru, ilişkiye girersem...
  5. Gebelikte Cinsel İlişki Zararlı mı? Hangi Durumlarda Sakıncalı

Gebelikte Cinsel İlişki Zararlı mı? Hangi Durumlarda Sakıncalı

Gebelikte Cinsel İlişki Zararlı mı? Gebelikte sıkça sorulan sorulardan birine daha denk geldik. Hemen siz değerli meleklerim ile de paylaşmak istedim. Çünkü gerçekten bazılarının çok çekinerek doktoruna soramadığı bir durum bu. Aslında utanılacak bir durum olmadığı bir gerçek ki bu hayatta her şey bizler için var. Bazı durumlarda çekinmek demek problemlerin sorunlarımızın köküne inememek...

Sayfayı Paylaş