Hamileliğin ilk hafta belirtileri ilk gebeliğimi nasıl anlarım

O

orucelifim

Forum Okuru
Hamileliğin ilk hafta belirtileri ilk gebeliğimi nasıl anlarım
Hamileliğimin ilk haftasında olduğumu düşünüyorum düşünüyorum sadece böyle internetlerde siteleri araştırmaya başladım ilk hafta gebelikte varsınız aslında ama yinede sormak istiyorum. bir kadın gebe olduğunu ilk haftalarda nasıl anlıyor. Lütfen konuma yazın başka yere yönlendirmeyin:D:D

Merhaba,

Gebeliğin ilk belirgin belirtisi beklenen adette gecikme olmasıdır. Geciken adetle beraber yapılan testle netlik kazanır.Gebelik belirtileri , gebeliğin 4-5. haftası başlar. Öncesi belirti olmaz bu psikolojiktir. Belirtiler mide bulantısı,baş dönmesi,kokulara karşı hassasiyet, karında ve kasıkta batma, vajinal akıntı,gögüslerde hassasiyet ve dolgunluktur..Yönlendirme linki istemediğinizden yanıt kafidir sanırım :D Bu arada internette bilgi kirliliği çok.Bu yüz den verdiğimiz yanıta itibar ediniz..

Son düzenleme:
Peki şimdi şu konularınız var ise bana bilgi verir misiniz forum olayı biraz karışık geldi bana

Gebelik testini ne zaman yapayım
Adetimden kaç gün geçsin
Direkt beta hcg testi yapabilir miyim
Beta hcg testine göre hamileliğimin haftasını öğrenebilir miyim
Birde hangi marka gebelik testi kullanmalıyım
Doğru gebelik testi nasıl yapılıyor.

Bunların konu başlıkları var ise bana link olarak verirseniz tek tek incelemek isterim. Ayrıca hemen dönüşünüz için teşekkür ediyorum. Yazdıklarınızı okuduğumda herşey şu anda bende var teşekkürler. Bekliyom. :D:D

Tamamdır adminimiz birazdan soru işaretlerinizi giderecek linkler ile bu konunun altına yazıyor olacak. Ne kadar soru sormuşsunuz yav :D

Peki şimdi şu konularınız var ise bana bilgi verir misiniz forum olayı biraz karışık geldi bana

Gebelik testini ne zaman yapayım
Adetimden kaç gün geçsin
Direkt beta hcg testi yapabilir miyim
Beta hcg testine göre hamileliğimin haftasını öğrenebilir miyim
Birde hangi marka gebelik testi kullanmalıyım
Doğru gebelik testi nasıl yapılıyor.

Bunların konu başlıkları var ise bana link olarak verirseniz tek tek incelemek isterim. Ayrıca hemen dönüşünüz için teşekkür ediyorum. Yazdıklarınızı okuduğumda herşey şu anda bende var teşekkürler. Bekliyom. :D:D

Rica ederiz sevgili misafirimiz görevimiz yardımcı olmak ,

Beklenen mensiniz de en az 3 günlük gecikmeniz olursa test yapın..HCG testini de adetten 3 gün sonra yapabilirsiniz. Yanılma payı yoktur %100 sonuç verir. Sorularınızın yanıtını ayrıntılı olarak aşağıdaki linklerde bulabilirsiniz..

Gebelik Testi Nedir? Ne Zaman Gebelik Testi Yapılır ?

İdrarla evde gebelik testi nasıl yapılır?

En iyi gebelik testi hangisidir?

Kanda gebelik testi ne zaman yapılmalı?

Demiştim size linkler geliyor diye hadi bakalım başka sorularınız olur ise sorun içtenlikle cevaplar bulabileceğinizi unutmayın :D:D

Geri