Mrb bende yeni uyeyim...
Arkadaslar adetime 4 gun var....düzenli adet olan biriyim olmama 2 yada 1 gun kala agrim olurdu fakat bu ay 10 gun once hiç olmadigi gibi goguslerim sisti acisi agrisi yogundu...halsizlik bel agrisi bulanti ates hersey vardi dün kan testi yaptirdim 1.20 çıktı ultrasondada bisi cikmadi...henuz adet gunum gecmedi brklemelimiyim acaba hamile olabilirmiyim....

Merhaba, Gögüslerin şişmesi hassaslaşması tükettiğiniz sıvılarla besinlerle alakalıdır. Gögüs hassasiyeti gebeliğin 4. haftasında görülen bir belirtidir.Dolaysıyla bu kadar erken belirti yaşamanız mümkün değil. Mensiniz de en az 3 günlük gecikme olursa testi tekrar yapın.

Merhaba benimde 19 aydır çocuqum olmuyo 2.5 yıldır ewliyim 1 ay önce rahim filmi çekildim adetime daha 10 qün war ama benim yemeklerden sonra 2 qündür midem bulanıyo kasıklarımda hafiften sancılarım oluyo Kendimi tutamadım test yaptım negatif çıktı bu kadar erken mide bulantısı olmaz diye düşünüyorum yardımcı olur musunuz?

Genelde kadınlarımız gebelik odaklı düşüncelere girdiklerinde psikolojik olarak malesef bu tür belirtiler ortaya çıkıyor. Bizde psikolojik olduğunu düşünüyoruz. Rahim filmi çektirdiğinizde sonuç ne çıkmıştı ? Varmı sıkıntı ?

Hayır çıkmadı qayet qüzel dedi doktor Ewet bende psikolojiktir diye düşünüyorum Ama inşallah deqildir Allah isteyen herkese wersin Çok zor bir durum qerçekten

Geri