Ne korkutucu düşünceleriniz var... Siz'e söylüyorum yukarıdaki namus bekçileri...Ne ahlaksızca, vahşi ve cahilce... Sizin gibiler Yüzünden kaç tane genç insan ölüyor biliyor musunuz??? Ama siz nerden bileceksiniz tabi...

Değerli Forum Okurları, siz ne söylerseniz söyleyin karşıdaki kişi anlamayacaktır. Zira Allah ona hidayet etmemiştir ömrünün sonuna kadar da etmeyecektir. Hz. Peygamberimize ve Alemlerin Rabbi Olan Allah'a hamd olsun biz onu biliyoruz. Kim kimle birliktelik yaşarsa yaşasın kim ne yapıyorsa yapsın yorumları belirli bir yere kadar tutmayı düşündüm ise de, hiç bir şekilde anlam ifade etmeyeceğini düşünerek malesef sildim. Bu tür hakaret içeren mesajları forum yöneticilerine ya da bana siteye bildirimde bulunarak iletiniz.

Saygılar.

Bir sürü namus bekçisi olmuş. Ya bir gidin kim bilir siz ne haltlar yedinizde şimdi dine kurana yok ona buna tapar oldunuz. Hadi şimdi bir gidin. Hee birde madem çok namuslusunuz bu konuları ne diye araştırıyorsunuz? Düşündüm çok güldüm birde siz cevap verin

Sevgili forum okurumuz, konu başlığını dikkatlice okumanızı tavsiye ediyoruz. Hamilelik belirtileri ilk hafta nasıl anlaşılır. Kimse sizin gibi free şekilde yaşamıyor. Birliktelik hiç yaşamıyor. Yazık sizi dünyaya getiren insanlara ve sizden doğacaklara... Hayatınız nasıl ise öyle yaşayın. Hamileliğini sorgulamak için buraya gelen araştıran, sormaya çekinen insanlara sataşmayın. Bizler sadece ama sadece Alemlerin Rabbi olan Allah'a tapıyoruz. Dini hususta iki kelimelik balık hafızanızla gelip burada sınırları zorlamayın. Dedim ya, nasıl yaşamak istiyorsanız öyle yaşayın. Sataşmayın. Bulaşmayın.

Vesselam...

Merhaba bn iki aylik evliyim son adetim 27ekimde basladi 30 ekimde bitti ve biz esimle 16 kasimda korunmadan beraber olduk 17 kasimda ertesi gun hapi ictim ama yine de korkuyorum gebe kalirmiyim diye bebek istemiyorum suanlik sizce kalirmiyim?

Esma bal sen daha Minicik bi yavrusun nasıl buna cesaret edersin. Arkadan ilişkiye girmek ne demek be yavrum vebali ne kadar büyük biliyor musun? Allah katında hiç Affı olamayacak bi günah seni yargılamak istemem bi cahillik ettin ama ah be güzelim seni gerçekten seven adam bunu senden ister mi? Asla istemez senin tenine dokunmaya çekinir! Bir daha Sak'ın deneme. Kanama arkadan gelmiştir muhtemelen zira insan tuvaletini yaparken zorlanıyor ki sen içine bişey sokmayı deniyorsun bu çok yanlış. Bunu Sak'ın bir daha yapma senden bunu isteyecek insanlarla muhattap olma olur mu?

Allaha bırakılması gereken bir eylemi siz gerçekleştiremezsiniz.
Toplumsal hastalığımız insanlara ön yargıyla yaklaşmak... Çok kolaydır, fazla düşünmeyi bile gerektirmez.Bu durum, elbette ki eğitsel bir özürdür.
Biz site yöneticileri olarak burda kişilerin tercihini,yaşantısını,hatasını yargılamak için değil, kişilerin sorularına ,sorunlarına açıklık getirmek için yardımcı oluyoruz.Elhamdülillah müslümanız.Müslüman olmanın gereklerinden biride düşene yardımcı olmaktır,yargılamak tekme vurmak değil.Evet biz kurana inanan, Allaha da iman edenlerdeniz.Merhametlilerin merhametlisi rahman bile affederken siz kim oluyorsunuz da insanları yargılıyorsunuz?Hayat er ya da geç öğretir size elbet “Büyük lokma yut, büyük söz söyleme”nin ne demek olduğunu.Herkesin bir hikayesi olduğunu unutmamak gerek.. Başkasının hayatını yargılamak kolaydır, bir de sanık sandalyesine kendinizi oturtun..Eleştri adı altında karşınızdakini yargılama yerine, kısa vadeli bir empati kurun...
herkez sizin gibi düşünse keşke

ilk belirti hamile oldugunuzu his ediyorsunuz rüyalarda hamile olduğumuzu görüyorsunuz bunlar batıl olarak inanç . gerçekte belirtiler 4haftadan sonra başlıyor hafif sabah bulantı oluyor baş dönmësi sabahları acı su gelme tüylenmë aşırı aşırı duygusal hal bazen de iştah artmasi aşırı yemek yeme isteği en erken belirti

İyi geceler herkese.en Son 16 aralıkta adet gördüm eşimle 31 aralıkta ilişkiye girdik kazara oldu olan:)3 gün geçti ve bugün sümüksü bi akıntı geldi ve kasıklarımda batma belimde ağrı var.çok merak ediyorum hamişmiyim acaba diye.bu arada birde doktora gitmiştim hormonlarom ne düzeyde diye prolaktin yüksek çıktı dostinex kullanıyorum bir zararı olur mu sizce doktor korunun demişti çünkü aklıma çok takılıyor hamileysem ilaç zarar verir mi

İyi geceler herkese.en Son 16 aralıkta adet gördüm eşimle 31 aralıkta ilişkiye girdik kazara oldu olan:)3 gün geçti ve bugün sümüksü bi akıntı geldi ve kasıklarımda batma belimde ağrı var.çok merak ediyorum hamişmiyim acaba diye.bu arada birde doktora gitmiştim hormonlarom ne düzeyde diye prolaktin yüksek çıktı dostinex kullanıyorum bir zararı olur mu sizce doktor korunun demişti çünkü aklıma çok takılıyor hamileysem ilaç zarar verir mi

Merhaba bu kadar çabuk gebelik belirtisi olmaz.Beklenen mensinizde gecikme olursa en az 3 günlük test yaparsınız.İlaç konusunu da doktorunuza danışmanızı öneriyorum.

Geri