Ben kasım 22de evlendim sabah adet oldum bir sonraki adetimde aralik 18 de oldum şimdi hala adet olmadim genelde hep aynı günde olmazdım hep 2 gün veya 3 gün sonra olurdum adet olduğum günden bende sadece halsizlik var baska bir sey yok sizce hamile olabilir miyim

Merhaba iki gün sonra hcg testi yapın net sonucu alırsınız.Belirtilere dayanarak gebelik teşhisi yapmak yanıltıcı olabilir.

Merhaba arkadaşlar.
Ben 6 aylık evliyim.
7 ocak adetim bitti. Bittikden sonra düzenli ilişkiye girdik.
18 ve 19 ocak akşamları başımda şiddetli ağrı ve aşırı mide bulantısı yaşadım.
20 ocakdan itibarem adet olacakmışım gibi bir ağrı çekmeye başladım karnımın alt tarafında ve bel ağrısı. 24 ocakdan biraz ağrılar hafifledi. 2 gündür aşırı sebebsiz sinirleniyorum.
Bugun dayanamadım test yaptım tabi negativ çikti çünki da adet gecikmesine 1 hafta var.
Sizce bunlar erken gebelik ola bilirmi?

17 yaşındayım erkek arkadaşımla 1 ay önce birlikte olduk adetimden 1 hafta sonra korunmasız ilişkiydi fakat içime boşalmadı sizce hamile kalmış olabilirmiyim

Merhaba ben de iki defa hamile kaldım ve aldırmak zorunda kaldım biri ....... kocam zorla aldırdı ikincisini ondan ayrıldıktan sonraki evlendigim şerefsiz ...çocukları o kadar seviyorum ki Allaha yalvariyorum bana bir evlat versin tek başıma buyuteyim ölen yavrularimin acısını unutayim diye ama onlar aklımdan çıkmıyor. Ben cehennemi tadicam ondan eminim ama tek isteğim çocuklarım beni rüyamda bile olsa affetsin vicdan azabı çekiyorum ve kimse bu hataya düşmesin diye dua ediyorum :(

Moderatör tarafında düzenlendi:
Geri