Merhaba ben de iki defa hamile kaldım ve aldırmak zorunda kaldım biri ....... kocam zorla aldırdı ikincisini ondan ayrıldıktan sonraki evlendigim şerefsiz ...çocukları o kadar seviyorum ki Allaha yalvariyorum bana bir evlat versin tek başıma buyuteyim ölen yavrularimin acısını unutayim diye ama onlar aklımdan çıkmıyor. Ben cehennemi tadicam ondan eminim ama tek isteğim çocuklarım beni rüyamda bile olsa affetsin vicdan azabı çekiyorum ve kimse bu hataya düşmesin diye dua ediyorum :(

Merhaba ;hatalar insanlar içindir..Önemli olan o hatalardan ders çıkarmak ve tekrarlamamak..Vicdani ve inancınız gereği rahatsızlık duymanız sizi dualara tövbeye yönlendirsin.Bu sizi rahatlatıcaktır..Mutlu huzurlu bir evlilik geçirmeniz dileğimle..

Evlilik dışı ilişki banada yanlış geliyor ama başkasının yaşantısına müdahalede bi okadar yanlıştır

Arkadaslar kimse kimsenin namus bekçisi deil tabiki ama Müslümanın müslümani uyarmasi farzdir işin kötü yani siz bizi de öteki dünyada şahit kılıyorsunuz hakkınız yok. biraz bilinçli bir şekilde hareket ediniz çünkü diğer dünyada günahkarlara bulasik yikatmiyorlar.

Ya yazıklar olsun hepinize hemen insanları kiniyorsunuz.dinimizde kınamada günah.herkez kendi hesabını kendi verecek.O insan sizden yardım istiyor.ve sadece bilginizden yararlanmak istiyor.hepinize çok yazık.güzel kardeşim bn cevap verim sana bende bebek istiyorum 3 aylık evliyim.namaz kılıyorum pek hamilelik hakkında bilgim yok ama din hakkında var.sana dua edicem.inşallah hamile deilsindir.Rabbim seni utandırmasın böyle insanlara karşı herkez hata yapar önemli olan tekrarlamamak.yarın hepimizin çocuğu olacak o yüzden seni kınamıyorum.Rabbim yardımcım olsun.sende dua et.

Allaha bırakılması gereken bir eylemi siz gerçekleştiremezsiniz. Toplumsal hastalığımız insanlara ön yargıyla yaklaşmak... Çok kolaydır, fazla düşünmeyi bile gerektirmez.Bu durum, elbette ki eğitsel bir özürdür.
Biz site yöneticileri olarak burda kişilerin tercihini,yaşantısını,hatasını yargılamak için değil, kişilerin sorularına ,sorunlarına açıklık getirmek için yardımcı oluyoruz.Elhamdülillah müslümanız.Müslüman olmanın gereklerinden biride düşene yardımcı olmaktır,yargılamak tekme vurmak değil..Merhametlilerin merhametlisi rahman bile affederken siz kim oluyorsunuz da insanları yargılıyorsunuz?Hayat er ya da geç öğretir size elbet “Büyük lokma yut, büyük söz söyleme”nin ne demek olduğunu.Herkesin bir hikayesi olduğunu unutmamak gerek.. Başkasının hayatını yargılamak kolaydır, bir de sanık sandalyesine kendinizi oturtun..Eleştri adı altında karşınızdakini yargılama yerine, kısa vadeli bir empati kurun...

Kızlar sonunda bende hamileyim
Belirtilerini paylaşmak istiyorum. Öncelikle adetten 8 gün önce kanda çıkmadı . 5 gun geçince idrarda silik kanda 64.33 çıktı . Geç dollenme oldu sanırım. Kanda ilk önce çıkmama ma sina rağmen yumurtlama gününden sinra akintim çöktü katta bir kaç gün şu gibi geldi. Sonra adete 5.6 gün kala kasiklar da ve goguslerde ki damarlar belirginlesti kasiklar da batma oldu goguslerim ilk yumuşak di ama sizliyor du uçları sivilce gibi oldu. Sonra sertlesm e ye gittikçe damarlar belirginlesmeye başladı beş gün geçince kanda çıktı ama doktor on gün sonra gel ultrasonda görelim dedi 15 gün geçince ultrasonda göründü . 10 gün sonra da kalp atislari duyulur dedi 5 gun gecti 5 gun daha var sabırsızlıkla bekliyorum . Dış gebelikten kork mus tum ilk şükür normal görünüyo dedi doktor. Rabbim isteyen herkese versin....

Kızlar sonunda bende hamileyim
Belirtilerini paylaşmak istiyorum. Öncelikle adetten 8 gün önce kanda çıkmadı . 5 gun geçince idrarda silik kanda 64.33 çıktı . Geç dollenme oldu sanırım. Kanda ilk önce çıkmama ma sina rağmen yumurtlama gününden sinra akintim çöktü katta bir kaç gün şu gibi geldi. Sonra adete 5.6 gün kala kasiklar da ve goguslerde ki damarlar belirginlesti kasiklar da batma oldu goguslerim ilk yumuşak di ama sizliyor du uçları sivilce gibi oldu. Sonra sertlesm e ye gittikçe damarlar belirginlesmeye başladı beş gün geçince kanda çıktı ama doktor on gün sonra gel ultrasonda görelim dedi 15 gün geçince ultrasonda göründü . 10 gün sonra da kalp atislari duyulur dedi 5 gun gecti 5 gun daha var sabırsızlıkla bekliyorum . Dış gebelikten kork mus tum ilk şükür normal görünüyo dedi doktor. Rabbim isteyen herkese versin....

Tebrik ederim,darısı anne olmak isteyenlere olsun.Sağlıklı gebelik geçirmeniz dileğiyle..

Keske hepinizin bi namus bekçisi olsa ne kadar iyi olurdu. terbiyesizler utanmadan sikilmadan allah korkusu olmadan nasıl cvp veriyorlar

Geri