K

Kayıtsız Üye

Forum Okuru
hamilelik belirtileri nelerdir
Ben yeni evliyim bebek istiyoruz, günüm de geçti, ama belirtiler neler tam bilemiyorum, sadece mide bulantısıyla baş dönmesi mi,yaşayan annelerden açıklamalar bekliyorum..:) gebelik belirtileri göbek.jpg

Moderatörün son düzenlenenleri:

TİTAN

*Melekler Mekanı*
Gebelikte birçok kadın tarafından görülen belirtiler vardır.Bunlardan başlıcaları şunlardır: Adetin Gecikmesi
Bulantı,kusma
Yorgunluk,halsizlik
Göğüslerde şişkinlik ve hissin artması
İdrar şikayetleri

Çoğu kadın adet dönemi geçiktiği zaman gebe olduğunu düşünebilir fakat adetin gecikmesinin bir çok sebebi olabilir. düzenli bir dögüye sahip olmayan kadınlar bu konuda gebe olduklarını anlamakta zorluk çekebilirler veya stres ve gerginlikten dolayı da adet kanamasının çekilmesi ihtimali vardır.
< Konu Resmi..>
Bu nedenle sadece adet gecikmesi gebe oldumuz anlamına gelmemektedir. bununla birlikler yukarıda belirtilen bir çok bulguya ve belirtiye aynı anda rastlanıyorsa evde uygulanan testlerden yaptırılmalı yada bir kadın doğum uzmanına başvurulmalıdır.
HAMİLELİĞİN EN BELİRGİN BELİRTİLERİ İÇİN ERKEN GEBELİK BELİRTİLERİ KONUMUZA BAKMANIZI TAVSİYE EDİYORUZ. AYRICA TÜM HAMİLELİKLE İLGİLİ BELİRTİLER İÇİN GEBELİK KATEGORİMİZE BAKABİLİRSİNİZ.

Moderatörün son düzenlenenleri:
  Gebelikte İlk Hafta Belirtileri nelerdir lütfen cevap verin hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
Adetime 12 gün var hamilemiyim Adetime 12 gün var hamilemiyim
Herkese selamlar kızlar adetime 12 gün var ve kasiklarim ve belim aşırı derecede ağrıyo ilk defa oluyor bu ve yemek yedikten sonra aşırı midem bulanıyor şuan olduğu gibi. 8 aydır evliyim çocuk sahibi olmak istiyorum ama her ay hüsrana uğradım...
Soru-Cevap 1
En erken hamilelik belirtileri nelerdir? En erken hamilelik belirtileri nelerdir?
En erken hamilelik belirtileri nelerdir??(yasayanlar yazsin lutfen)
Soru-Cevap 1
İlk gebelik belirtileri nelerdir ne zaman başlar İlk gebelik belirtileri nelerdir ne zaman başlar
Hamileliğin ilk belirtileri tam olarak nelerdir ve bu belirtiler tam olarak ne zaman başlar. Gebe olan ve çocuk dünyaya getirmiş anneler cevaplandırırsa minnettar kalırım teşekkürler.
Soru-Cevap 0
Bilmeyenlere Erken gebelik belirtileri nelerdir anlatır mısınız Bilmeyenlere Erken gebelik belirtileri nelerdir anlatır mısınız
Erkenden gebelik ve hamilelik belirtileri ile ilgili araştırma yapıyordum baktım sitenizin gebelik bölümünde çok sayıda konu var dedim ki kendi kendime bu erken hamilelik hususunda bana yarasa yarasa bu sitenin meleklerin bilgileri yarar bende...
Soru-Cevap 0
Gebelikte İlk Hafta Belirtileri nelerdir lütfen cevap verin Gebelikte İlk Hafta Belirtileri nelerdir lütfen cevap verin
Gebelikte İlk Hafta Belirtileri nelerdir bana bu konuda bilgisi olan gebe kalmış arkadaşlarım cevap verirse çok sevinirim ama biraz acil cevap istiyorum:) 71442
Soru-Cevap 1