Hamilelik belirtilerimi bunlar

Hamilemiyim

• Hamilelik varmı

Kullanılan: 0 0,0%
  • Hamile kalmak istiyorum

Kullanılan: 0 0,0%

• Kullanılan toplam oy
    0
M

Meriko

Forum Okuru
Hamilelik belirtilerimi bunlar
28 Şubat'ta adet oldum 4 gün sürdü ama çok az kan geldii sonra bu ay çok ilişkiye girdik kocamla 5 aydır deniyoruz normalde adet günüm yaklaşınca hamilelik belirtilerim var sanardm aslinda onlar adet belirtisiymis bu ay adetim bittikten bı sure sonra mideme acı su gelmeye başladı arada kusma geliyodu ara ara saniyelik kasiklarimda Batmalar oluyor midemde yanma oluyor uyku halindeyim goguslerimin üst ve yan kısımları biraz aciyor fazla değil ama idrara sık sık çıkmıyorum daha ve geçen gün yani adetime 4 gün varkeen test yaptım negatif çıktı şuan 2 gün var belim sırtım çok ağrıyor ara ara da basım ağrıyo normalde adetten önce akıntı olmazmis bende hala oldukca var

hamilelik belirtileri kişiden kişiye değişir kimisi oldukça yoğun hamilelik belirtisi yaşar kimisi yaşamaz bu dediğiniz belirtiler regl öncesi belirtiler gibi görülsede hamilelik belirtileri arasındada yer alıyor kan testi yaparsanız sonucu daha net öğrenebilirsiniz idrardan gebelik testini ise regl tarihi geçtikten birkaç gün sonra sabah ilk idrarınızla yapabilirsiniz.

28 Şubat'ta adet oldum 4 gün sürdü ama çok az kan geldii sonra bu ay çok ilişkiye girdik kocamla 5 aydır deniyoruz normalde adet günüm yaklaşınca hamilelik belirtilerim var sanardm aslinda onlar adet belirtisiymis bu ay adetim bittikten bı sure sonra mideme acı su gelmeye başladı arada kusma geliyodu ara ara saniyelik kasiklarimda Batmalar oluyor midemde yanma oluyor uyku halindeyim goguslerimin üst ve yan kısımları biraz aciyor fazla değil ama idrara sık sık çıkmıyorum daha ve geçen gün yani adetime 4 gün varkeen test yaptım negatif çıktı şuan 2 gün var belim sırtım çok ağrıyor ara ara da basım ağrıyo normalde adetten önce akıntı olmazmis bende hala oldukca var

Valla belirtilere kanmayın. Çoğu psikolojik . Adet dönemine yaklaşınca bu belirtiler oluyor hamile kalıncada. Bu yüzden yapman gereken tek şey gebelik testi . Adminimizin dediği gibi hcg testi yaparsan hemen sonucu alırsın. Ama idrar testi için en az 3 en fazla 7 gün beklemen lazım. Ayrıca hamilelik belirtileri kişiden kişiye değişsede genelde gebeliğin 4. haftasından itibaren başlıyor .

Geri