Hamilelik belirtisi olarak kasık ağrısı

mümineseda

Yeni Üye
Üye
Hamilelik belirtisi olarak kasık ağrısı
Merhabalar. Ben 5 ay önce dış gebelik geçirdim ve sag tüpüm alındı. Şimdi tekrar çocuk istediğimiz için bu ay korunmasız birlikteliğe başladık. Yumurtlama günümden önce iki gün.ve yumurtala günümden sonraki gun birliktelik oldum yumurtlama günümde maalesef olmadi bir şey. Su an son birliktelikten 4 gün geçti ve iki gündür kasıklarimda daha doğrusu sag yumurtaligimda bazen de sol tarafta bobreklerimde ağrılarım oluyor hafif hafif. Bu arada son 4 gündür mantar sorunu yaşıyorum yani hafif bi kasintim var daha once de olmuştum kremlerle halletmistim yine oyle yaptim baga azaldi şikayetlerim. Şimdi bu ağrılarım mantardan olabilir mi? yoksa hamilelik belirtisi olabilir mi? yani mantar aman aman bi sıkıntı vermedi sadece kaşıntı oldu. Bir de 2 gun sarı akintim oldu şimdi alıntı beyaz ve yapışkan.

bir de en erken nasil öğrenebilirim hamileliği. Adetime 10 gun var daha...

Merhaba, adete 10 gün kala gebelik belirtisi olmaz. Septomlarınız vajinal mantar kaynaklı. Döneminizde gecikme olursa test yaparak hamile olup olmadığınızı öğrenebilirsiniz. Ayrıca vajinal mantar probleminde çift olarak tedavi olmanız gerekiyor.

Geri