Hamilelik çatlakları için kantaron zeytinyağı doğal ürün tavsiyeleri istiyorum

Nakafile

Hamiş Melek
Hamilelik çatlakları için kantaron zeytinyağı doğal ürün tavsiyeleri istiyorum

Hamilelik çatlatları için kantaron bebe yağı zeytinyağı badem vazelin kullanan kadınlar siz hangisini kullandınız ?

Hamilelikte çatlak oluşumu ne zaman başlar? Çatlak oluşmasın diye neler yaptınız, hangi kremi kullandınız memnun kaldınız mı? Kantaron yağı mı sürmek iyidir yoksa doğal zeytinyağı mı? Günde kaç kez sürülmesi yeterli olur?

Selamlar hayatım benim 4 hamileliğimde de kantaron yağını her gece yatmadan özellikle hamileliğin sıkıştırdığı 5 ve sonraki aylalrda kullandım hiç bimr şekilde iz kalmadı. Sana kantaron kullanmanı tavsiye ediyorum ama aktarlar yerine köylü pazarlarından ya da yaylalalrdan alarak kullanmanı öneriyorum. Özellikle kantaron yağı zeytinyağında bekletildiğinden doğal zeytinyağı ürününden yapılmış olduğuna emin olman gerekiyor.

İnşallah hayatım inşallah benim ilk ikide hiç bulantı olmadı hatta üçte de olmadı ( sonuncular kız erkek ikiz ) pek bulantı yaşamadım ben çatlak için de sıkıntı çekmedim bakıyorum da daşım maşallah bu yaşa göre :D:D en azından herifin dediği bu şekilde :D:D Hayatım umarım her şey istediğin gibi olur ve normal doğum yaparsın. Ben şimdi ki aklım olsa ilk çocuğumu normal asla yapmazdım kestiler biçtilerdi beni :) En güzeli epidural ile sezeryan olacaktır. Tabiki karar senin hayatım. Normal oluyor ise yap :) Sevgiler.

Geri