Hamilelik dönemimdeki aşermelerim ne zaman biter

M

Misafir

Forum Okuru
Hamilelik dönemimdeki aşermelerim ne zaman biter

Aşerme ne zaman biter hamilelikte aşerme ne zaman biter Hamilelikte aş eren kadınlar ne yapmalı ?

Sevgili meleklerim hani hamilelik dönemlerinde canın acayıp olmadık şeyler istemesi örneğin yazın ortasında portakal kışın ortasında karpuz ne bileyim limon turşu gibi şeylere aşırı hissiyat ile istek duyulması olayı olalar biliniyor. Peki bunların sebebi nedir diye soracak olur sanız tıbben kanıtlanmış işte şundan dolayı böyle vücudun ihtiyacı var ondan istiyor felan gibi net bir bulgu yok tabiki. Eğer turşuyu canlarınız inanılmaz derecede çok fazla istedi ise çok yemeyeceksiniz yani canın istediğini az tüketeceksiniz nefislerinizi körerteceksiniz. Ha ben fazla yerim derseniz alır başını gider vücuttaki su oranı o zaman da size zaten hamilesiniz büyük bir sıkıntı verir.

Aş erme durumu kişiden kişiye göre değişilik göstererek son bulur. Doğurana kadar da canlarınızın istediği yani aş erdiğiniz şeylere ihtiyac duyabilirsiniz bilginiz olsun net olarak şu zaman başlar şu zaman biter diye hiç bir şekilde net bir bilgi ya da veri sonuç yok bilginiz olsun :D:D

Moderatör tarafında düzenlendi:
Vallahi benim ikinci sıpada heralde on dönüm bir bahçe kadar portakal yedim yani öyle böyle değil neden oldu bilmiyorum ama dediğiniz gibi en azından tuzlu vs değildi doğal şekilde yedim başka sizin hamileliklerinizde nelere canınız aş erdi sizde ne zaman bitti ?

Bu arada bende hep bi istek vardı yeme ile ilgili ne zaman bitiyor ya da bitecek diye düşünmedim umrumdada olmadı yedim geçtim :D:D

Geri