1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

hamilelik döneminde bitkisel çaylar nasıl kullanılıyor

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Hamileyim kızlar ve vücut direncimi biraz arttırmak ve daha organik birşeyler tüketmek adına bu döneminde bitkisel çay tüketimine önem gösteriyorum ama hangi çaylar ne kadar kullanılmalı bilmiyorum bu hususta bilginiz var mı ?

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

hamilelik döneminde bitkisel çaylar nasıl kullanılıyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. gebelikte bitkisel çayların kullanımı

gebelikte bitkisel çayların kullanımı

gebelikte karanfil hamilelikte karanfil hamilelikte yemek kullanımı gebelikte kullanımı bütün bitki çayları gebelikle kullnılmamalıdır bunlardan bir kaçı ; feslegen karanfil yağı ardıç aloe vera ginseng melek otu kafuriye kimyon rezene yasemin lavanta safran sinemaki büyük bir kısmı rahim kasılması yapmaktadır ..
  2. Gebelik Döneminde Beslenme Nasıl Olmalı ?

Gebelik Döneminde Beslenme Nasıl Olmalı ?

gebelik döneminde beslenme gebelik döneminde beslenme menüsü Uzun bir süreç olan gebelik döneminde bazen anneler huzursuz olabilirler melekler :) Bunun sebebi ne tür bir beslenme düzenini uygulayacakları konusunda kararsız kalmaları, bebeğim yeterince besleniyor mu sorusunu sürekli kendilerine sorup, telaş etmeleridir. Bu yazımızda bu korkularınıza bir son veriyor ve gebelik döneminde...
  3. Melekler Gebelik Döneminde Nasıl Yatılmalıdır Burada!!!

Melekler Gebelik Döneminde Nasıl Yatılmalıdır Burada!!!

gebelikte yatış pozisyonu,gebelikte yatış pozisyonları, Arkadaşlar herkesin alışık olduğu rahat edebildiği bir yatış şekli vardır ama bu tabikide gebelik sürecinde bizi biraz zor durumda bırakmakta ve istediğimiz gibi her şekilde yatamaya biliriz.Bilmiyorum sizler neler yaşıyorsunuz yatmakta güçlük çekiyor musunuz bu tabi sizin uykularınızın bozulmasına da sebeb olabilir.Şimdi konumuzda buna...
  4. yabanmersini göz bozukluklarında kullanılıyormuş nasıl ?

yabanmersini göz bozukluklarında kullanılıyormuş nasıl ?

Merhaba.Yabanmersininin göz bozukluklarına iyi geldiğini duydum ama nasıl etki ediyor, nasıl kullanılıyor?Miyopum var faydası olurmu bana?
  5. Hamilelik döneminde ağız bakımı nasıl olmalıdır?

Hamilelik döneminde ağız bakımı nasıl olmalıdır?

Hamilelik kadınlar ve aileleri için son derece özel, heyecan verici ve bir o kadar da hassas bir dönemdir. Bu dönemde herhangi bir tatsızlık yaşamamak için ağız ve diş sağlığına ekstra önem verilmelidir. 1. Hamilelik öncesinde neden diş hekimine başvurulmalıdır? Hamilelik planlanıyorsa, nasıl öncesinde bazı testler yaptırıp vücudumuzu hamileliğe hazırlıyorsak, aynı şekilde diş hekimine de...

Sayfayı Paylaş