Etiketler:
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Hamilelik döneminde mantar enfeksiyonu oldum yardım lütfen.

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Kızlar selam gebelik süreci içindeyim. Ve hiç olmayan birşey oldu ben mantar oldum :S bu mantar enfeksiyonu için e yapılması gerekiyor. Neler mantarı arttırıyor. Bu hususta bana yardımcı olun lütfen. Sizleri seviyorum. Kızım olursa adını Melek koymayı düşünüyorum.
    Saygılar.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Hamilelik döneminde mantar enfeksiyonu oldum yardım lütfen. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. lütfen yardımcı olun

lütfen yardımcı olun

ben 20 aydır aylık iğneyle korunuyorum iğnemin günü 10gün geçti bu on günde hamile kalmış olabilirmiyim
  2. Gebelik,mantar ve sarı leke lütfen yardım!

Gebelik,mantar ve sarı leke lütfen yardım!

Selam arkadaşlar öncelikle.Ben Allah ın takdiri ve izni ile şimdilik 5+2 hamileyim.Şu üç güne kadar sarı leke yoktu,ipliksi sarı bazende sadece sarı leke tarzında lekelenmem var.Dr mantar var dedi.Ultrasonda haffi kremsi bir şekilde görmüş ve ondandır dedi.Mantar nedir bilmezdim ama gebelikte değişen hormonlar buna etken miş.Fakat bu sarı lekeler beni çok korkutuyor.Bol su içiyorum,dün...
  3. yardımcı olun lütfen...

yardımcı olun lütfen...

merhaba herkese. ben yaklasık 1 sene once evlendım. esımle bı fiil süreklı tartısıyoruz. bunun nedenı benım. süreklı olur olmaz bıseye takılıyorum. hıç tatlı dıllı değilim. sürekli ortam arasında laf sokuyorm. elımde değıl ılla bısey bulurum.neden?
  4. Lütfen yardımcı olun.

Lütfen yardımcı olun.

Arkadaşlar ya da ablalarım :) Ben 16 yaşındayım ve babamın annemi aldattığını öğrendim ama ne derecede aldattığını bilmiyorum yani sadece mesajlaşıyor da olabilirler. Annem de biliyor ve babamdan boşanmak istiyor, babam da boşanmak istemiyor. Ben de bu duruma çok üzülüyorum, canım hiçbir şey yapmak istemiyor. Kendimi saldım gitti kaç gündür duş bile almadım, sürekli ağlıyorum, ne yapmalıyım...
  5. Hamilelikte Genital Mantar Enfeksiyonu

Hamilelikte Genital Mantar Enfeksiyonu

hamilelikte vajinal enfeksiyonlar,gebelikte mantar enfeksiyonu,gebelikte mantar neden olur,gebelikte mantar tedavisi,hamilelikte mantar enfeksiyonu ve tedavisi hakkında bilgiler Mantar enfeksiyonu hamile kadınlarda , hamile olmayan kadınlara göre daha sık görülür.Gebeliğe önemli bir olumsuzlukları yoktur ama rahatsız olmanıza ve endişelenmenize neden olabilirler. Hamileyken bazen...

Sayfayı Paylaş