Hamilelik Döneminde Yaşanan Sorunlar

ezzgi

Yeni Üye
Üye
Hamilelik Döneminde Yaşanan Sorunlar
cihangir yılanlıoğlu gebelik döneminde sorunlar gebelik döneminde yaşanan sorunlar
Arkadaşlar Hamilelik Döneminde Yaşadığımız Sorunları Paylaşalım... Herkes Kendi Hikayesini Yazsın ki Aynı Sorunları Yaşayan Arkadaşlara Yol Göstermiş Olalım...

Arkadaşlar Hamilelik Döneminde Yaşadığımız Sorunları Paylaşalım... Herkes Kendi Hikayesini Yazsın ki Aynı Sorunları Yaşayan Arkadaşlara Yol Göstermiş Olalım...

Tüm üyelere öncelikle merhaba demek istiyorum. Ben çok zorlu bir hamilelik dönemi geçirdim. Burada bunu sizlerle paylaşmak istiyorum çünkü 9 ayın her günü bir kabus gibiydi ama bu zorlu günleri daha rahat geçirmemde ve mutluluğuma canım bebeğime kavuşmama yardımcı olan doktoruma teşekkür etmek istiyorum ve tüm hastane personeline…
Hamilelik dönemim kansızlık sebebiyle çok zor geçtiği için başından beri pek çok farklı kadın doğum doktoruna gittim. Halsizlik, yorgunluk, çarpıntı, nefes darlığı, baş ağrısı, baş dönmesi, sürekli kulak çınlaması gibi hayatımı zorlaştıran bir çok durumla karşılaştım. Bayılmalar başlayınca ise internetten daha derin araştırmalar yapmaya başladım ve bu şekilde doktorum Cihangir Yılanlıoğlu’na ulaştım. Doktor Cihangir Bey yakın ilgisi ve verdiği tavsiyelerle hamilelik dönemini daha rahat geçirmeme ve mutluluğuma kavuşmamı sağladı. Memorial Hastanesi kadın doğum ekibi ve ameliyathane ekibine küçük kızım Gizem’i sapasağlam bana kavuşturdukları için teşekkür ediyorum ve bu mutluluğu herkesin yaşamasını temenni ediyorum.
Ezgi Kutlu

anammmm bi hamilelik geçirdim dahada doğurmam dedim yani çok zordu ilk 3 ay düşük riski taşıyordum yatıyordum boyuna bulantılar da cabası sonra tansiyon çıktı bayılıp bayılıp duruyodum aç kaldım serum yedim anammm kabus gibiydi nasıl kolay geçi,rilir pek bilmem ama öyle yada böyle geçiyo be canlar sonuçta topu topu 9 aycık neyapalım atlatmak lazım annelik kolay değil.........................

Geri