Hamilelik düşük riski

melegim77

Yeni Üye
Üye
Hamilelik düşük riski
Merhaba lar
6 haftalık hamileyim 3 gündür stresli süreç yaşıyorum kahverengi kanama var dün beta 1322 çıktı ama dr dün düşmüş bu bebek yok dedi ultrason da kese var sağlıklı bugün başka bir dr aynı ultrason raporlarına bakarak düşecek bu dedi kürtaj yapalım çok karışık bilgisi olan varsa yazarsa sevinirim
Teşekkür ederim

bu tür durumlar da tek doktora bağlı kalmayın derim bazen onlar da yanılabiliyor. O yüzden ani karar vermemenizi öneriyorum. düşük riski olan gebelikler de gebeliği devam ettirmek adına tedavi yöntemleri de vardır.

Malesef dün yapılan tahlilde beta değerinin düşmeye başladığını öğrendim ancak ağrım ya da şiddetli kanamam yok yine de biraz beklemeyi tercih ediyirum en azından 1 hafta ne yapmak gerektiğini bilmiyorum aslında başına ilk kez böyle birşey geliyor

Ayrıca korkutucu başka bişey de dediğiniz gibi düşük için tedavi var evet ama dr hep aynı şeyi söylüyor RISKLI GEBELIK HER ZAMAN SAĞLIKSIZ BRBEKTE OLUR delirmek üzereyim bugün öğlen başka bir dr randevu aldım ama gitsem mi gitmesem mi kara sizin aklım çok karisik

Geri