Etiketler:
  1. birtutamanne

birtutamanne Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    31
    Ödül Puanları:
    0

Hamilelik eğitimi alan varmı?

Konu, 'Gebelik' kısmında birtutamanne tarafından paylaşıldı.

Hamilelik dvd Yeni doğan

Kızlar selam,
    artık bir çok hastane ücretsiz olarak annelere kapsamlı bir eğitim veriyorlar
    ben malesef hiç katılamadım saatlerim çakışmadığı için ama çok faydalı olduğunu duydum
    sizler gittinizmi hiç?

Hamilelik eğitimi alan varmı? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 10 TL limuzin satıyorum alan varmı?

10 TL limuzin satıyorum alan varmı?

arkidişlerim ve öndişlerim:laugh:tamam tamam espiriydi:haha:nenelerimizin zamanından kalma limuzin :9 kim ister ben bunu 10 TL satıyorum 15'di ama size promosyon 10 TL :laugh:
  2. Arkadaşlar halk eğitim kurslarına giden varmı?

Arkadaşlar halk eğitim kurslarına giden varmı?

ismek kuaförlük kursu ismek kuaförlük kursları kuaför kursları ingilizce kursuna gidenler halk eğitim kurslarında neler var Melekler oğlanı kreşe vermek ve halk eğitim kurslarında moda tasarım yada takı tasarım bölümüne gitmek istiyorum.Moda çizimlerim var ancak kendimi geliştirmem lazım.Hem boş durmaktan kurtulurum hemde kendime bir faydam olur.Tasarımlarımı,çalışmalarımı ve kendimi...
  3. eğitim  alanı

eğitim alanı

eğitim alanındaki sivil toplum kuruluşlarının yaptığı araştirmalar
  4. hamilelikte lüksünüz varmı?

hamilelikte lüksünüz varmı?

Hamilelikte cilt bakımı Hamilelikte bakım Merhaba kızlar, kendiniz için yaptıgınız lüksleriniz varmı? mesela ben ev temizliğini boşvermiştim biraz :) genelde kişisel bakımlar ertelenmek zorunda kalıyor kremdi ojeydi ugrasmak zor oluyor bu donemlerde
  5. hamilelikte kaşıntılarınız varmı?

hamilelikte kaşıntılarınız varmı?

ellerin kaşınması ey ayak uyuşması Selam kızlar bazı gebeler ellerinde kaşıntılar oldugunu söylüyor bu tüm hamilelerde görünmez ve genellikle gebeliğin son haftalarında görülen bu hastalıkta artan gebelik hormonların etkisiyle safra kanallarında akım yavaşlamakta ve böylece kanda kaşıntıya neden olan safra asitleri birikmektedir. benim daha çok ayaklarım kaşınırdı ve soguk kolanya ile çok...

Sayfayı Paylaş