Hamilelik gözden anlaşılır mı?

Y

Yabanigull

Forum Okuru
Hamilelik gözden anlaşılır mı?

Hamilelik gözden anlaşılır mı melek kadınlar kulübü hamilelik gözden nasıl anlaşılır forumda.​

Arkadaşlar gözlerden hamile olduğunu anlayan var mı? Yani böyle bir şey duydum ama inanamadim. Gerçekten hamilelik gözden anlaşılır mı? Nasıl anlaşılıyor eğer böyle bir durum varsa. Ben de hamilelik istiyorum da bakacağım eğer gözden hamilelik anlaşılıyorsa gerçekten merak ettim hamile olanların da bir gözlerine bakayım ilgimi çekti gerçekten.

Merhabalar
Sevgili arkadaşım ben böyle bir şey duymadım varsa da bilemiyorum doğrusu. Hamilelik gözden anlaşılır mı? Ama gözden nasıl anlaşılacak bu durum ki. Ama şöyle bir şey var ki hamilelik kadına bir hava katıyor orası doğru yüzünde değişiklik olabiliyor. Yüzünden anlaşılır ama gözden bilemedim. Ayrıca hamilelik belirtileri de bellidir her kadında bir değildir ama çoğunlukla genel bir belirti skalası vardır. Bunlar ilk olarak adet gecikmesi, mide bulantısı kusma, baş dönmesi, göğüslerde hassasiyet, artan vajinal akıntı gibi belirtiler en yaygın olanlardır. Yani hadi yüzden de anlaşılsın diyelim ama ben gözden hamilelik anlaşıldığını hiç duymadım.

Dilerseniz çoğu hamile kalmak isteyen arkadaşımızın sorduğu bir soruyu sizinle paylaşmak istiyorum inceleyebilirsiniz aşağıda linkten. "Beyaz akıntı hamilelik belirtisi mi adet mi"

Hey Allahım ya yahu gözden ne anlaşılır allaşkına :D:D az bilime güvenin inanın. Cevabı da şöyle vereyim. Gözünüze bakan ultrason ise anlaşılır değil ise na mümkün hayatım hahaha

Geri