Hamilelik İdrar da kaç güne belli olur

Burcuyar

Üye
Üye
Hamilelik İdrar da kaç güne belli olur
Hayırlı akşamlar. Adetim 11 gün gecikti normalde asla gecikmez. 2 kere test yaptım çıkmadı ama geciken günler içerisinde birkaç kez pembe akıntı geldi? Hamilelik durumu söz konusu olabilir mi? Akıntı üzerinden 5 gün geçti hala olmadım. İdrar da kaç güne belli olur. Olsa çıkar mıydı?
hamilemiyim kızlar.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:

Bu konuyu inceleyebilirsin hayatım. Şimdi hamilelik var ise mutlaka bu kadar gecikmede ortaya çıkacaktır. Fakat yapmanın doğru olması gerekiyor. sabah idrarı ile yarın yap ve maksumum 5 dk bekleyerek sonuca bak silikte çıksa hamilesindir. Net olsun uğraşmayayım diyor isen beta hcg kan testi yaptır var ise yüzde yüz çıkar hayatım.

Bu konuyu inceleyebilirsin hayatım. Şimdi hamilelik var ise mutlaka bu kadar gecikmede ortaya çıkacaktır. Fakat yapmanın doğru olması gerekiyor. sabah idrarı ile yarın yap ve maksumum 5 dk bekleyerek sonuca bak silikte çıksa hamilesindir. Net olsun uğraşmayayım diyor isen beta hcg kan testi yaptır var ise yüzde yüz çıkar hayatım.
Bir umut işte canım hiç gecikmezdi. 14 aydır deniyorum olmuyor maalesef

Olur inşallah hayatım neden olmasın stresi hayatından çıkartman gerekiyor. Stres, bebeğin olmamasının en büyük nedeni olur inşAllah.

Geri