Etiketler:
  1. Esmagulcanom

Esmagulcanom Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Hamilelik ilgili

Konu, 'Kadınca' kısmında Esmagulcanom tarafından paylaşıldı.

Hamilemiyim bilmiyorum eşimle ilişkiye girdik içime boşaldı ama hamilemiyim bilmiyorum biri bana yardjm etsin

Hamilelik ilgili konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gebelik ile ilgili tetkikler

Gebelik ile ilgili tetkikler

anti cmv igg anti rubella igg cmv ıgg nedir Gebelik ile ilgili tetkikler Bazı testler anne ,bazı testler bebek,bazıları ise her ikisi içindir Gebelik boyunca belli zamanlarda yapılması gerekli olan veya yapılması önerilen testler vardır.Bunların başlıcaları ve yapılma nedenlerini kısaca açıklayalım. Kan sayımı (Hemogram) :...
  2. Hamilelikle ilgili hurafeler…

Hamilelikle ilgili hurafeler…

gebelikle ilgili hurafeler hamilelikle ilgili hurafeler Hamilelikle ilgili hurafeler…Hepiniz duymuşunuzdur....İnsan her ne kadar inanmasa da etki altında kalabiliyor..Mesela bana bir arkadaşım yüksek bir yere kolumu uzatırsam çocuğun düşeceğini söylemişti.Mutfaktan bir tabak almaya korkar olmuştum..Ama dr um bu pamuk ipliğine bağlı değil ki demişti:)Rahat olmamız,üzülmememiz gereken bir...
  3. Gebelikle ilgili hikayeler...

Gebelikle ilgili hikayeler...

Melekler 'im internetten öyle bebekle ilgili konular araştırıp dururken birden aklıma acaba bebek sahibi olupta zor sahip olanlar yada hiç ebbeği olmayanlar nasıl çaba gösterdiler die merak ettim ve hikayeler okumaya başladım.Bilmiyorum bunlar gerçekmi ama beni gerçekten çok duygulandıran ve motive eden yazılar oldu.Benim gibi çok stresli dönemlerden geçiyorsanız bu hikayelere göz atamnızı...
  4. Ebru Gündeş'ten Hamileliğiyle İlgili Açıklamalar!

Ebru Gündeş'ten Hamileliğiyle İlgili Açıklamalar!

ebru gündeş, ebru gündeş hamile, ebru gündeş haberleri Sevgili melekler, ikinci bebeğine hamile olan başarılı şarkıcı Ebru Gündeş, hamileliğiyle ilgili samimi açıklamalarda bulundu. 3 yıl önce Reza Zarrab'la evlenen ve bu evllikten bir kızı olan Gündeş şimdidlerde heyecan içinde.. İki aylık hamile olan, buna rağmen konser maratonuna aynı hızla devam eden Gündeş, önceki gün Antalya...
  5. Gebelikle İlgili Çok İlginç Gerçekler!

Gebelikle İlgili Çok İlginç Gerçekler!

hamilelikle ilgili ilginç bilgiler, gebelikle ilgili ilginç bilgiler, gebelik dönemi İnsanın yaratılışında Yaradan'ın kadına verdiği en kutsal görev olan gebelik sürecinde kadın vücudunda olağanüstü değişimler yaşanır Melekler. Bu mucizevi değişimlerin kimisin farkındayızdır, kimisinden haberimiz bile yoktur. İşte aşağıda derlenen yazıda gebelikle ilgili son derece ilginç bilgilere...

Sayfayı Paylaş