Hamilelik ilişkiden kaç gün sonra belli olur?

Aslında gebelik testleri de yanılmaz biraz erken yapmışsınız. Eğer yaptığınız gebelik testini yaptığınızda ilk beş dakikadaki sonuç çift çizgi değildir siz biraz beklemişsinizdir hamile değilsiniz gibi geliyor. Evet kan testi yaptırırsanız kesin sonuç alırsınız.

Merhaba, gebelik testini gecikme olmadan yapmışsınız. Adete 1-2 gün kala yada gecikme olunca yapılmalıdır . İdrar dan yapılan gebelik testleri aynı zaman da bazı koşullardan dolayı hatalı sonuç verebiliyor. Hcg testinin ise yanılma payı yok % 100 net sonuç verir. Adetiniz de gecikme olursa tekrar test yapın.

İlişkiden 7 gün sonra test yaptıysanız sonuca itibar etmeyin. Bu kadar kısa zaman da gebeli oluşmaz ve teyit edilemez. Mensiniz de gecikme söz konusu olursa gebelik testini yapın.

erkek arkadaşımla korunmasız ilişki oldu 1 hafta önce karnım şiş gibi şimdi test yapsam çıkarmı

Merhaba, bu ay adetim bir hafta gecikmeli geldi.Ayın 9unda korunmasız geri çekilme yöntemi ile birlikte olduk 10unda reglm geldi.Reglmin ilk günü çok yoğundu ağrı kesici aldım sonra kesildi az az geldi ve normal süresinde 4günde bitti.Yine de bu bana ilginç geldi.Bir gebelik ihtimali söz konusu mudur sizce , eğer varsa şuan iki hafta geçti üstünden tahlil yaptırmam için uygun süre midir

Merhaba, bu ay adetim bir hafta gecikmeli geldi.Ayın 9unda korunmasız geri çekilme yöntemi ile birlikte olduk 10unda reglm geldi.Reglmin ilk günü çok yoğundu ağrı kesici aldım sonra kesildi az az geldi ve normal süresinde 4günde bitti.Yine de bu bana ilginç geldi.Bir gebelik ihtimali söz konusu mudur sizce , eğer varsa şuan iki hafta geçti üstünden tahlil yaptırmam için uygun süre midir

Adetiniz 1 hafta gecikmiş daha sonra yoğun bir şekilde mensiniz gerçekleşmiş . Muhtemelen kimyasal gebelik yaşamışsınız. İstediğiniz zaman test yapabilirsiniz.

yumurtlama günleri eşimle ilişkiye girdim ağzımda acı bir tat var gögüslerim çok ağrıyor kendimi hamile gibi hissediyorum adetime 7 gün kaldı test yapsam çıkarmı

Merhaba, adete 7 gün kala gebelik belirtilerini hissetmeniz mümkün değil. Septomlarınız psikolojik olabilir. Belirtiler gebeliğin 4-5. haftası başlar. İlk gebelik belirtisi de adet gecikmesidir. Adetinizde gecikme olursa test yaparsınız.

Geri