1. TİTAN

  TİTAN Forum Okuru

  Hamilelik Kan Testi Fiyat Bilgileri Burada Melekler

  Konu, 'Gebelik testi - hesaplama' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

  hamilelik kan testi gebelik kan testi hemilelik kan testi fiyatları gebelik kan testi fiyatları 2011 2012 ile ilgili bilgiler burada melekler. Dünyanın en güzel duygusu anneliktir melekler, bunu tadanlar bilir. :) Gebe olduğunuzu örendiğinizde dünyalar sizin olur. Tabi bir de plansız ve istenmeyen gebelikler de var. Onlar içinse tam bir kabus. Bugün kü makalemiz, kimine göre hayatın ta kendisi kimine göre tam bir kabus olan gebeliği öğrenmenin yollarından bahsedeceğiz. Elbette ki bildiğiniz gibi gebelik idrar testi ya da kan testi yoluyla öğrenilebilinir. Bu yazımızda ise gebelikte kan testi fiyatları merak eden meleklerimiz için gebelik kan testi fiyatları hakkında kısaca bilgi vermek istiyoruz..

  [​IMG]


  Geblik kan testleri sağlık ocaklarında ücretsiz olarak yaptırılabilir. Özel hastanelerde ise tam bir uçurum var. Ancak şunu diyebiliriz ki en ucuz fiyat 20-30 TL civarı. Hastanenin adına göre fiyat çok daha fazla yükselebiliyor. Yani 100 liraya dayanıyor diyebiliriz.
   
  tugce01 bunu beğendi.
Hamilelik Kan Testi Fiyat Bilgileri Burada Melekler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Hamilelik Kan testi fiyatları

  Hamilelik Kan testi fiyatları

  ARkadaşlarım hamilelik kan testi fiyatları ne kadar, bizim buradaki hastane 60 tl istedi. Acaba ortalaması nedir yahu bunun paramda yok merakta ediyorum kafayı sıyıracam neden bu kadar fazla phara istiyorlar ki ?
 2. hamilelik kan testi sonuçları

  hamilelik kan testi sonuçları

  ARkadaşlarım bu kan testi elimde de ben tam olarak nereye bakacağım doktor yoktu gösteremedim. Hangi değere bakarak hamile yada hamile olmadığımı anlayacağım şimdi offf yaaa :S
 3. Hamilelikte Kan testi sonuçlarının anlamı

  Hamilelikte Kan testi sonuçlarının anlamı

  Hamile olup olmadığınızı bilmiyorsunuz test yaptırdınız ve sonucun ne olduğunu merak ediyorsunuz. Gebelikteki kan testi sonuçları değerleri nasıl anlaşılıyor peki o zaman aşağıdaki tabloya bakın kızlar :)
 4. hamilelik testi fiyatı nedir şu anda

  hamilelik testi fiyatı nedir şu anda

  Kızlar biraz öncede bi soru yazmıştım size de bulunduğum yer köy bir arkadaşım gidecek şehire eczanemiz malesef bu köyde yok net var ama eczane yok hangi gebelik testini tavsiye ediyor sunuz birde fiyatı nedir bilgisi olan yazabilir mi bana sağolun.
 5. Kan testinden gebelik yaptırdığımda aileye bilgi gidiyor mu arıyorlar mı ?

  Kan testinden gebelik yaptırdığımda aileye bilgi gidiyor mu arıyorlar mı ?

  Kan testinden gebelik yaptırdığımda aileye bilgi gidiyor mu arıyorlar mı ? arkadaşlarım herkese selamlar bu mübarek gecenizi öncelikle tebrik ederek hayırlara vesile olmasını cenabı Allah'tan diliyorum. Başım biraz sıkışık daha doğrusu kafam karışık. 22 yaşındayım ve birlikteliğim oldu ve hamile olup olmadığımla ilgili kandan beta hcg testi yaptıracağım. Bi kaç yerde okudum internetten de...

Sayfayı Paylaş