Etiketler:
  1. serden denser

serden denser Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1

HAMİLELİK OLABİLİR Mİ yardimmm;(

Konu, 'Kadınlar' kısmında serden denser tarafından paylaşıldı.

Merhaba arkadaşlar ben ayin1den beri yani adet bitimindeki ilk ilişkiden beri bel ve klasik agrisi cekiyordum dun itibari ile agrilarim hafifledi vajina kasintisina ve beyaz akintiya dönüştü bu hamilelik belirtisi olabilirim?adet görmeme 4gun var henuz

HAMİLELİK OLABİLİR Mİ yardimmm;( konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. lütfen cevap hamilelik olabilir mi?

lütfen cevap hamilelik olabilir mi?

hiç belirti olmadan hamilelik öncelikle merhabalar.konuda ayrıntıya girdiğim için özür dilerim ama açık açık yazmak istedim.temmuzun başında nişanlımla birlikte olurken popomun üst kısmına boşaldı hemen yıkanıp temizlendim.olaydan sonra aynı ay içinde adetlerim duzensiz oldugu için farlutal isimli ilacı kullanarak normal adetimi gördüm.fakat bu ay 1-2 günlük bir gecikme yaşadım.sorum şu...
  2. hamilelik olabilir mi?yardım

hamilelik olabilir mi?yardım

melekler mekanı gebelik merhabalar 2 ay önce nişanlımla birlikte olurken popomun arka kısmına boşalma yaşamıştım hemen yıkanıp temizlendim.olaydan sonra aynı ay içinde adetlerım duzensız oldugu için farlutal isimli ilacı kullanarak normal adetimi gördüm.bu ay yine düzensizlikten dolayı aynı ilacı kullandım biteli 9 gün olmasına rağmen hala adet görmedim.böyle bir ilişkiden ve bir kez...
  3. Akıntı Gebelik Belirtisi Olabilir mi ?

Akıntı Gebelik Belirtisi Olabilir mi ?

Hamilelik Belirtileri Akıntı Hamilelik Belirtileri Akıntı Olurmu Sevgili melekler, gebelik belirtileri ana başlığımız altında az önce paylaştığımız regl gecikmesi gebelik belirtisi mi adlı konumuzun ardında şimdi de hamilelik belirtileri akıntı ile ilgil ibilgiler vereceğiz sizlere... Kaşıntılı vajinal akıntılar enfeksiyon veya cinsel yoldan bulaşan hastalıkların belirtisi...
  4. gebelik olabilir mi

gebelik olabilir mi

merhaba..gebelik kuşkularım var ve adetim iki gün gecikti.5 aylık evliyim ve önceki aylara bakarak 25 haziranda adet olmam gerkirdi.adet günümden 3 yada 4 gün önce bir kereye mahsus kahverengi akıntı gibi bir şey geldi..pek bir gebelik belirtisi yok aşırı uyku halleri dışında.sizce gebelik durumu var mıdır ??
  5. Gebe olabilir miyim

Gebe olabilir miyim

Ben 4 defa 3-4 hafta arayla kanama gördüm bir hafta sürdü hepsi ayrı ayrı hamile olabilir miyim karın deliğinin hemen altında üç parmak boyutunda şişlik var başka yok altında filan hamile olabilir miyim göğüs ağrım yok ve kanamalarimda endometriyum vardı yani mor-kirmizi renkte uzun akıntı oldu

Sayfayı Paylaş