Hamilelik olabilirmi en erken ne zaman gebelik testi yaptirsam cikar ??

Hanife346195

Yeni Üye
Üye
Hamilelik olabilirmi en erken ne zaman gebelik testi yaptirsam cikar ??
Hanımlar merhaba ben yeni evliyim fakat çocuk istiyoruz. 4 aydır deniyoruz doktora gittim hormonların iyi yakında gebe kalabilirsin dedi ,fakat 19 temmuzda adet oldum daha olmadım ve akintim hala var devam ediyor fakat çok oluyorum ve beyaz rengi. 21.gun yani 8 ağustosta doktor progesteron hormon yaptı test 8.2 yumurtlama olmus dedi ama hala adet olmadım ve egerki o ay yumurtlama olduysa normalde bebek olmazsa adet erkenden gelir diye biliyorum ama bende gecikme var ve doktor folik asit icmemi önerdi adet gecikmesi yumurtlaikla alakalı biseymi ??

Adet gecikmesi bir çok koşuldan kaynaklanabilir. 19 ağustosta adetiniz gerçekleşmemiş bu durumda gebelik testi yapmanız faydanıza olacak. Hcg testi yapmanızı öneriyorum.

Hanımlar merhaba ben yeni evliyim fakat çocuk istiyoruz. 4 aydır deniyoruz doktora gittim hormonların iyi yakında gebe kalabilirsin dedi ,fakat 19 temmuzda adet oldum daha olmadım ve akintim hala var devam ediyor fakat çok oluyorum ve beyaz rengi. 21.gun yani 8 ağustosta doktor progesteron hormon yaptı test 8.2 yumurtlama olmus dedi ama hala adet olmadım ve egerki o ay yumurtlama olduysa normalde bebek olmazsa adet erkenden gelir diye biliyorum ama bende gecikme var ve doktor folik asit icmemi önerdi adet gecikmesi yumurtlaikla alakalı biseymi ??
Normalde yumurtlamadan 14 gun sonra adet olunmazmi benim yumurtlama günü 8 ağustos?

Yumurtlama iki adet döneminin ortasında gerçekleşir fakat her zaman aynı dönemde gerçekleşmeyebilir. Siz son adet tarihinize göre hesaplama yapın. 19 ağustosta adetiniz gerçekleşmemiş daha öne belirttiğim gibi gebelik testi yapın.

Geri