Hamilelik oranının yüksek olduğu günler neler?

X

XbireyX

Forum Okuru
Hamilelik oranının yüksek olduğu günler neler?

Hamilelik oranının yüksek olduğu günler melek kadınlar kulübü hamilelik oranı forumda.​

Kızlar yeni evlendim valla eşimden gizli yaziyorum buraya eşim istemiyor ama ben çocuk istiyorum ben 27 yaşındayım ya şimdi olmazsa ne zaman olacak bebeğimiz. Sizce hamilelik oranının yüksek olduğu günler hangileri ben eşimi bir şekilde ayarlarım. Korunmak istiyor bir erkek neden çocuk istemez anlamıyorum.

Merhabalar
Valla alemsiniz kocalardan gizli daha neler yapılıyor acaba :D Neden istemez ki gerçekten eşler çocuk. Yani normalde tam tersi olması lazım ama başka planlar mi var bilemedim şimdi. Hamilelik oranının en yüksek olduğu günler konusunu açalım. Ama şöyle anlatalım size bir kadının adet döngüsü 28 gün ya da 30 günde 1 olmaktadır. 28 günde bir olan kadının yumurtlama dönemi yani hamileliğe en elverişli olduğu günler 13-14-15 günlerdir bu günleri boş geçirmemelisiniz. 30 günde 1 adet olan kadın ise yine 15-16-17 günleri boş geçirmelisiniz. Ayrıca sağlıklı beslenmeye dikkat etmelisiniz dilerseniz folik asit kullanabilirsiniz. İlişki sonrası hemen kalkmayın hemen. Tabii burada önemli bir konu varsa eğer eşiniz bebek istemiyorsa korunmak isteyecektir bunu artık size bırakıyoruz.

Yumurtlama günü hesaplamayı bilmiyorsanız mutlaka aşağıdaki yazıya bakmanızı tavsiye ederim. "Yumurtlama günü hesaplama nasıl yapılıyor kızlar"

Geri