1. sedakoc

sedakoc Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1

hamilelik söz konusumu

Konu, 'Bilmedikleriniz' kısmında sedakoc tarafından paylaşıldı.

merhabalar adetime 2 gün var yumurtlama günümde çalışmalrı yaptım fakat adet agrısı gibi şikayetlerim sizce idrar testi yapsam cıkar mı yoksa adetimin geçmesini mi beklemeliyim bebiş için çok sabırsızlanıyorummmm:)

2. Serali

Serali Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    3
    bence adet gününün geçmesini bekle daha net olur.

3. *BEYZA*

*BEYZA* Administrator Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.239
    Ödül Puanları:
    113
    Merhaba ,

Beklenen mensiniz de en az 3 günlük bir gecikme söz konusu olursa test yapın.Erken yaptığınız test yanıltan sonuç verebilir.

4. Gamze5361

Gamze5361 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Kızlar acil biley sorucam lütfen yardımcı olun eşimle bebeğimiz olsun istiyoruz bu ay bu hafta doğurgan dönemim reglim birtiğinden beri iki günde bir ilişkiye giriyoruz dün eşimle korunmasız ilişkiye girdik hiç farketmedim ama şuan farkettim kanamam olmus 3 4 damla şeklinde bunun ne demek olduğunu biliyomusunuz

5. Sevimli cadı

Sevimli cadı Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    43
    Yumurtlama döneminde bazen lekelenme olabiliyor. Yani yeni yumurtlamış olabilirsin.

6. Gamze5361

Gamze5361 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Yeni yumurtlamak derken anlıyamadım

7. *BEYZA*

*BEYZA* Administrator Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.239
    Ödül Puanları:
    113
hamilelik söz konusumu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Habur sınır kapısının kapatılması söz konusu değil

Habur sınır kapısının kapatılması söz konusu değil

Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Hayati Yazıcı, son yaşanan olaylara bağlı Habur sınır kapısının kapatılması konusunda yaşanan tartışmaları değerlendirirken, ''gerekirse mal ve can güvenliği açısından tedbirler alınır, ulus olarak zararımız ne ise onu kapatırız'' dedi. Bakan Yazıcı bu arada, şu anda Habur sınır kapısının kapatılması diye bir durumun kesinlikle söz konusu olmadığını...
  2. Kadın erkek eşitliği söz konusu mudur?

Kadın erkek eşitliği söz konusu mudur?

Bu soruya hemen "evet" veya "hayır" demek çok zor. Çünkü, soru bu haliyle yeterince açık değil. Onu bir başka soru ile açmak gerekiyor. "Nerede? Hangi konuda? Ne yönden?" gibi. Eğer, "hukukî açıdan" soruluyorsa, cevap olarak "evet" diyebiliriz. Eğer, her hususta denilirse, o zaman, bu soruya cevap vermeye gerek kalmayacaktır. Zira, cevabı...
  3. Yumurta nakliyle gebelik? Tartışma konusu buyrun tartışalım

Yumurta nakliyle gebelik? Tartışma konusu buyrun tartışalım

Arkadaşlar aranızda yumurta nakiyle gebe kalan arkadslar varmı?bu uygulama nasıl bişeydir bizimle paylasırmısınız ben türkiyede böle birseyin yasal olmadığı hatta haram olduğunu duydum..ama bazı mecburiyetler bizi bu konuma kadar getirebiliyor sizler ne düşünüyorsunuz burada tartışma konusu açalım ve paylasalım lütfen..:11:
  4. Hamilelik söz konusumu

Hamilelik söz konusumu

Nisanlimla iliskiye girdik perine bölgesine bosaldim ordan vajinal bolgeye ulasip icine girme sansi var midir hamilelik riski fazla midir dusuk mu ?
  5. gebelik söz konusumu

gebelik söz konusumu

Ocak 20. Sinde supheli bi iliskim oldu. Ve adetimde gecikmisti. Ayin 25 de kan tahlili yaptrdim sonuc negatif ve 2 gun sonra adet oldum ama benim icim rahat etmedi adetim bittikten sonra tekrardan idrar testi yaptim sonuc yine negatif. Aradan bir hafta gecti kendimi hamile gibi hissetmeye basladim goguslerim aciyi midem yaniyo. Cocuk dusunmedigim icinde cok fazla kafaya taktim bi durum tekrar...

Sayfayı Paylaş