Etiketler:
 1. *BEYZA*

  *BEYZA* Administrator Yetkili Kişi

  Kayıt:
  21 Aralık 2011
  Mesajlar:
  16.318
  Beğenilen Mesajlar:
  2.404
  Ödül Puanları:
  113

  Hamilelik ssk sigortası hakları

  Konu, 'Gebelik' kısmında *BEYZA* tarafından paylaşıldı.

  hamilelik sigortası nedir,hamilelik sigortası hakları nelerdir,hamilelik özel sigorta nedir,hamilelik ve özel sigorta hakkında bilgiler  < Konu Resmi..>


  Artık gebe alan bayanların her türlü doğum masrafı tetkik kontrol ve benzeri durumların ücretlerini karşılamak için hizmet sunan birçok sigorta şirketi ile çalışabilirsiniz.
  Özel sigorta ile sizde bu eşsiz hizmetlerden istifade edebilirsiniz. Tabi şirketlerin koydukları kurallara göz önünde bulundurmanızda sizin adınıza son derece yararlı olacak bir durumdur.


  Bu konuda siz değerli okurlarımıza bir örnek verecek olursak; bazı sigorta şirketleri bu konuda yani hamilelikte sigorta yaptırdıktan 2 yıl sonra gebe kaldığınızda sizin masraflarınızı karşılamayı taahhüt etmektedir.


  Dolayısı ile bu tip kriterleri dikkatli bir şekilde okumanız ve sigorta yaptırıp yaptırmamaya karar vermeniz son derece önemli olmaktadır. Ancak genel itibari ile bu tip özel sigortaların oldukça yararlı bir iş olduğunu da belirtmek isteriz.
  Tabi her sigorta şirketinin bir takım şart ve kuralları değişkenlik farklılık gösterebilmektedir. Bu konuda da detaylı bir araştırma yapmanız sizin için faydalı olacaktır.
  Hamilelikte sigorta imkanı tanıyan şirketler ile cebinizden tek kuruş çıkmadan tüm hamilelik işlemlerinizi neticelendirebilirsiniz. Bu ve daha pek çok avantajdan istifade etmek için şimdiden kısa bir araştırma yapmanızı önemle hatırlatırız. Bu araştırmayı nasıl yapacağınız konusunda tereddütleriniz var ise dert etmeyin.
  Hemen hiç vakit kaybetmeden internet üzerinden konu ile ilgili sizlere farklı hizmet ve avantaj sunan şirketlere kolay bir şekilde bulabilirsiniz. Sağlıklı ve konforlu bir hamilelik dönemi için hemen kendinize sigorta yaptırın.
  Rahat bir gebelik yaşam için bu konunun üzerinde hassasiyet durmanızı öneririz. Keyifli ve sağlıklı günler dileriz.
   
Hamilelik ssk sigortası hakları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 506 Sayılı SSK Kanunu ( Ölüm Sigortası )

  506 Sayılı SSK Kanunu ( Ölüm Sigortası )

  YEDİNCİ BÖLÜM Ölüm Sigortası Sağlanan yardımlar: Madde 65- Ölüm sigortasından sağlanan yardımlar şunlardır: a)Ölen sigortalının eşine, çocuklarına, ana ve babasına aylık bağlanması, b) Ölen sigortalının eşine, çocuklarına, ana ve babasına toptan ödeme yapılması, c) Ölen sigortalı için cenaze masrafı karşılığı verilmesi. Ölüm sigortasından aylık bağlama şartları: Madde 66-...
 2. 506 Sayılı SSK Kanunu ( Malüllük Sigortası )

  506 Sayılı SSK Kanunu ( Malüllük Sigortası )

  BEŞİNCİ BÖLÜM Malüllük Sigortası Sağlanan yardım: Madde 52- Malüllük sigortasından sağlanan yardım, malüllük aylığı bağlanmasıdır. Kimlerin malül sayılacağı: Madde 53- (Değişik : 29.07.2003 - 4958 / 33 md. Y.T. 06.08.2003) A) 1-a) Kurum hastanelerince düzenlenecek usulüne uygun sağlık kurulu raporları ve dayanağı tıbbi belgelerin incelenmesi sonucu çalışma gücünün en az...
 3. 506 Sayılı SSK Kanunu ( İş Kazalarıyla Meslek Hastalıkları Sigortası )

  506 Sayılı SSK Kanunu ( İş Kazalarıyla Meslek Hastalıkları Sigortası )

  506 sayılı kanun metni 506 sayılı yasa metni İKİNCİ BÖLÜM İş Kazalarıyla Meslek Hastalıkları Sigortası İş kazası ve meslek hastalığının tarifi : Madde 11- A-) İş kazası, aşağıdaki hal ve durumlardan birinde meydana gelen ve sigortalıyı hemen veya sonradan bedence veya ruhça arızaya uğratan olaydır: a) Sigortalının işyerinde bulunduğu sırada, b) İşveren tarafından yürütülmekte olan iş...
 4. Hamilelik sigortası nedir ( Gebelik sigortası hakkında bilgiler )

  Hamilelik sigortası nedir ( Gebelik sigortası hakkında bilgiler )

  Hamilelik sigortası nedir gebelik sigortası hakkında bilgiler var mı ücreti ne kadar ne kadar süreyi kapsamaktadır. teşekkürler.
 5. Hamilelik Sigortası İle İlgili Tüm Bilgiler

  Hamilelik Sigortası İle İlgili Tüm Bilgiler

  hamilelik sigortası hamilelik sigorta hamilelikte sigorta hamilelikte sigortadan yararlanma ile ilgili bilgiler burada melekler. Eğer kafanızda hamile kalma planları varsa size bu planı uygulamaya geçmeden önce ki sene içerisinde hamilelik sigortası yapmanızı öneriyoruz melekler :) Çünkü hamilelikte sigortadan yararlanma gibi bir düşünceniz varsa sigorta şirketlerinin koyduğu bu kuralı...

Sayfayı Paylaş