Hamilelik testi silik çıkanlar iki kere yaptım silik çıktı hamile olabilir miyim

Berikasltn

Yeni Üye
Üye
Hamilelik testi silik çıkanlar iki kere yaptım silik çıktı hamile olabilir miyim

Hamilelik testi silik çıkanlar Gebelik testi silik çıkanlar gebelik testinde ikinci hayalet silik çizgi çıkanlar

Arkadaşlar çok acil cevaplarsanız sevinirim!!
Ben 2,5 ay önce 9 haftalık gebeliğimi sonlandırmak zorunda kaldım. Sonra devamlı değerimin düşmesini bekledim. En son değerim 7 çıktı. Ve ben yumurtlama dönemimde eşimle geri çekilme yöntemiyle beraber oldum ama üst üste 3 defa oldu. Bugün adet ben olmam gerekiyordu olmadım. Ve midem felan bulanıyor sürekli belki piskolojik bilmiyorum gebelik testi aldım 2. Çizgi çok silik çıktı bir gün sonra bir daha yaptım yine aynı şekilde. Sizce gebe miyim ??? Şimdiden teşekkür ederim

Moderatör tarafında düzenlendi:
Selamlar, testi yaptıktan 5 dakika sonra bu sonuç ile karşılaştı iseniz yüzde yüz hamilesiniz demektir. İkinci çizginin silik çıkması gebeliği gösteriyor fakat dediğimiz gibi 5 dakika bekleyin ve ikinci çizgi silik te olsa çıkarsa hamilesiniz yoksa on dakika bi kaç saat beklediğinizde çizgi silik çıkıyor ise hamilelik yok demektir bilginiz olsun. Güzel haberlerinizi bekliyoruz.

Selamlar, testi yaptıktan 5 dakika sonra bu sonuç ile karşılaştı iseniz yüzde yüz hamilesiniz demektir. İkinci çizginin silik çıkması gebeliği gösteriyor fakat dediğimiz gibi 5 dakika bekleyin ve ikinci çizgi silik te olsa çıkarsa hamilesiniz yoksa on dakika bi kaç saat beklediğinizde çizgi silik çıkıyor ise hamilelik yok demektir bilginiz olsun. Güzel haberlerinizi bekliyoruz.
Testi yapar yapmaz çıktı fakat benim aklıma şu ihtimal de geldi acaba bu gebelik testleri hcg değerini 5 ten yukarı mı ölçüyor belki de bu yüzden o şekilde silik çıktı . D
Ya testi yapar yapmaz sonuç belli oluyor da sadece silik dediğim gibi benim aklım şeye takıldı açıkçası onu da eğer bilgin varsa cevaplarsan çok sevinirim . Benim en son hcg değerim 7 çıkmıştı ya ben bu değerden 1 hafta sonra yaptım testi acaba o değerden dolayı mı pozitif sonuç alıyorum . Ay inşallah hamişimdir ya çok istiyorum doktorum bayram izninde o yüzden muayeneye de gidemiyorum ama heyacandan içim içime sığmıyor resmen :))

Testi yapar yapmaz çıktı fakat benim aklıma şu ihtimal de geldi acaba bu gebelik testleri hcg değerini 5 ten yukarı mı ölçüyor belki de bu yüzden o şekilde silik çıktı . D

Ya testi yapar yapmaz sonuç belli oluyor da sadece silik dediğim gibi benim aklım şeye takıldı açıkçası onu da eğer bilgin varsa cevaplarsan çok sevinirim . Benim en son hcg değerim 7 çıkmıştı ya ben bu değerden 1 hafta sonra yaptım testi acaba o değerden dolayı mı pozitif sonuç alıyorum . Ay inşallah hamişimdir ya çok istiyorum doktorum bayram izninde o yüzden muayeneye de gidemiyorum ama heyacandan içim içime sığmıyor resmen :))

Değerden dolayı pozitif sonuç almak :) açıkçası sorunuzu anlayamadım ama şöyle bir açıklamada bulunayım.Sizin hcg değeriniz şüpheli yani gebe olma ihtimaliniz var. İdrardan yapılan gebelik testi sonucunuzda pozitif. İdrardan yapılan gebelik testinde ikinci çizginin silik çıkması gebelik olarak değerlendiriliyor. Acaba yine hcg testi yaptınızmı ? Son durum nedir ?

Geri