Etiketler:
  1. esmer melek evli

esmer melek evli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

hamilelikte 3 ay sonra üstüne görme olur mu

Konu, 'Gebelik' kısmında esmer melek evli tarafından paylaşıldı.

[hr][/hr][hr][/hr]ben[ı]im adetim şubatın 26 sında oldu şubattan mayısın 15 ne kadar adetim olmadı mayısın 15 de 3 günlük az az kanama oldu doktorada gidemedim acaba üstüne görme olabilirmi bana yardım eder misiniz [/ı]

hamilelikte 3 ay sonra üstüne görme olur mu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. üst görme :(

üst görme :(

üst görme öncelikle herkeze iyi günler dilerim.. ben dün üye oldum ve burdaki soruları yanıtları çok okudum. benimde sorum olucaktı belirti gibi geldide bana ben günümden önce oldum ve 3 gün gibi bişey sürdü mide bulantılarım oldu ve halada oluyor.bu belirtileri üzerine test yaptım ama yanıt olumsuz oldu :( ama sanki içimde bi his hamileyim gibi geliyor
  2. dış gebelik ve boş gebelik bu kadar da üst üste olur mu?

dış gebelik ve boş gebelik bu kadar da üst üste olur mu?

Merhabalar.. 38 yaşındayim ve kasim ayinda dış gebelik yaşadım...4. haftada erken teşhis edilmiş olmasına rağmen hastane beni acil bir salpenjoktomi (tüpün alınması) için hazirlamak istedi. Bu saate kadar Dış gebelik hakkında hiçbir fikrim yoktu ve hemen hastaneden yanına gitmemin imkani olmadigi asıl jinelologumu aradim.. Methotrexate diye bir kemoterapi ile düşük yapabilecegimi...
  3. Üstüne görme nasıl olur

Üstüne görme nasıl olur

Merhaba melekler bu üstüne görme nasıl olur, üstüne görme nasıl anlaşılır yardımcı olurmusunuz ?
  4. Gebelik olabilirmi? üstüne görme olabilirmi?

Gebelik olabilirmi? üstüne görme olabilirmi?

Merhabalar temmuz17de arkadan kısa süreli ilişkiye girdim (2 3 dakika en çok) ama boşalma falan olmadı zevk suyu tükürükle birlikte akıp vajinaya sızmış olabilr diye korkuyoruz ancak ilişkiden sonra vajinayı kilotla sildik ve sonra hep ayakta kaldık 30 -31 temuzda ise adet kanaması geldi ancak kan kırmızı ve pıhtılıydı ilk günü 2ped doldurcak kadar geldi ve git gide azaldı 3agustosda kanama...
  5. İlişkiden 7 8 9 10 gün sonra hamilelik belli olur mu ?

İlişkiden 7 8 9 10 gün sonra hamilelik belli olur mu ?

Arkadaşlarım ilişkiden sonra 7 gün yada 8 9 belkide 19 gün sonra test yapsam hamile kalıp kalmadığımı anlar mıyım. Tam olarak gebelik testini kaçıncı gün yapmam gerekiyor. İlişkiyi mi sayıyoruz tam olarak ne yapıyoruz bana yardımcı olun lütfen. Sizleri beğenerek takip ediyorum banada cevap vereceğinizi umuyorum özellikle Beyza arkadaşımı çok seviyorum çok bilgili tşklr.

Sayfayı Paylaş