Etiketler:
  1. zeliha555

zeliha555 Forum Okuru

hamilelikte akıntı

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında zeliha555 tarafından paylaşıldı.

melekler merhaba ben size çook önemli bi soru sorucam gebeliğimn 7. haftasında armut buyukluğünde bi kan pıhtısı düşürdüm şiddetli bi kanamayla ancakdoktorum bebkte bişey yok dedi 1 gün hastenede yatırdı ama kanamam yani kahverengi akıntım dewam ediyo başina böle bişeey gelen varsa nolur yazın meraktan ölüyorum bebegime bişey olurmu?

2. bebekyüzlüm

bebekyüzlüm Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    363
    Ödül Puanları:
    63
    canım benim sana dr progestan vermedii onu kulan düzenli olarak bide sakın ayakta fazla durma gerekirse sürekli yattt canım geçmiş olsun inş bebişine bişey olmaz kanamaya çevirisede dr gitt..::((((((

hamilelikte akıntı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gebelikte ağız sağlığı

Gebelikte ağız sağlığı

Hamilelik sırasında annede östrojen ve progesteron hormon düzeylerinde artış olur.Bu durum dişler üzerinde plak birikiminde artışa neden olur. Eğer anne iyi bir ağız bakımı yapmıyorsa,bu durum dişeti iltihabına (gingivitis) bile neden olabilir.Bu durum “hamilelik gingivitisi” adını alır. -dişeti kırmızı, -hacim olarak artmış, -hassas ve kanamalıdır. Bu tablo daha çok 2. üç aylık dönemde hamile...
  2. Hamilelikte akıntı

Hamilelikte akıntı

hamilelikte yeşil akıntı gebelikte yeşil akıntı hamilelikte akinti Bunun sebebi üreme organlarındaki bezlerden salgılanan hormonların etkisiyle mukus üretiminin artmasıdır. Hamile bayanlarda görülen normal vaginal akıntı beyaz renktedir ve az kıvamlıdır. Genellikle vajendeki asit ortam nedeniyle zararlı bakterilerin üremesine imkan verilmez. Normalde vajinada denge halinde birçok organizma...
  3. İp gibi uzayan vajinal akıntı

İp gibi uzayan vajinal akıntı

şeffaf vajinal akıntı,şeffaf uzayan vajinal akıntı,sümüksü vajinal akıntı,yumurta akı gibi vajinal akıntı,vajinal akıntının şeffaf olması,vajinal akıntı hakkında bilgiler Vajinal akıntılar, kadını jinekoloğa götüren nedenlerin en başında gelen ve kişisel, sosyal ve cinsel yaşamını etkileyen rahatsızlıklardır. Yaşamın hemen her döneminde karşımıza çıkabilmekle beraber en sık olarak üreme...
  4. Hamilelikte kahverengi akıntı nedne olur

Hamilelikte kahverengi akıntı nedne olur

Merhaba ben bir gün önce gebelik testi yaptım be pozitif çıktı sabahları midem bulanıyo bu sabah kahverengi akıntı geldi nedeni ne olabilir
  5. Hamilelikte akıntı ne renk olur

Hamilelikte akıntı ne renk olur

hamilelikte akıntının rengini tam olarak nasıl tarif edersiniz lütfen hamilelik yaşayan ve gerçek anlamda bebek sahibi olan arkadaşlarımız cevaplandırırsa sevinirim. Tam olarak renk ne şekilde oluyor teşekkür ediyorum.

Sayfayı Paylaş