Hamilelikte avil iğne kullananlar var mı acil yardım lütfen

C

Cucucu

Forum Okuru
Hamilelikte avil iğne kullananlar var mı acil yardım lütfen

Hamilelikte avil iğne kullanımı melek kadınlar kulübü hamilelikte avil kullananlar forum'da.​

Merhaba arkadaşlar ben 10 haftalık hamileyim 3 gündür acayip bacaklarımda kollarımda kaşıntı vardı ama öyle böyle değil feci bir şekilde sürekli kendimi kasıyorum yani kaşımaktan uyuyamıyorum bir de hemen doktorumdan randevu alıp gittim. Kaşıntı kremi verdi ama geçmedi tekrar doktorumu aradım ve bana avil iğne yaptırabileceğimiz söyledi ama nette okuduğum kadarıyla İlk 3 ay amin iğne yapılmaması öneriliyor hamilelikte iğne yaptıranlar var mı?
 
LaViNYaM

LaViNYaM

>>>ιкιz αηηєѕι<<<
Merhabalar
Hamilelikte evil iğne kullanımı kimi doktorlar yaptırılmasından sakınca görmesede çoğunlukla ilk 3 ay içerisinde önerilmez doktorunuz tahlil tarzı bir inceleme yaptı mı bundan bahsetme misiniz ama karaciğer enzimlerinize baktırmanizi tavsiye ederim. Kaşıntı kremi ile geçmiyor ise detaylı tetkikler yapılmalı bence başka bir doktora görünmenizde fayda var. Ben de hamileliğimde karaciğer enzimlerim yüksek çıktığı için aşırı kaşıntım vardı bunu gittiğim Doktor tahlil yapmadan bana krem verip geçiştirdi ben doktorumu değiştirdiğimde tahlil yapıldığında karaciğer enzimlerinin çok yüksek olduğu bu sebeple kaşıntılarının olduğu ortaya çıktı yani krem geçirmeye bilir ama amin iğne konusunda başka bir uzman doktora danışmanız da fayda olduğunu düşünüyorum.avil iğne konusunda maddede araştırma yaptığımızda güvenilir veri elde edilene kadar gebelik sırasında kullanılmasından kaçınılmalıdır diye bilgi yer almaktadır.

Sizin için başka bir yazı daha paylaşmak istiyorum "gebelikte kaşıntı nedenleri kaşıntı nasıl geçer" bu yazımızda incelerseniz belki bir bilgi yakalayabilirsiniz.

 

Benzer İçerikler

Üst